Металочерепиця Ruukki

гарантія на металочерепицю RUUKKI

Металочерепиця та фальцева покрівля Ruukki від офіційного представника в регіоні

Фінська металочерепиця Ruukki - взірець якості серед металевих покрівель. Це єдиний виробник металочерепиці, що супроводжує виготовлення від сталеварень до профілювання потрібної моделі. Висока якість сталі, вміст захисного антикорозійного шару цинку - складає 275 г/м.кв., товщина металу 0.5 мм, унікальні захисні покриття, запатентовані компанією Рууккі на які надається гарантія від 20 до 50 років - роблять цього виробника безперечним лідером у своїй галузі.

Дах Центр Івано-Франківськ - Золотий партнер Ruukki Україна

Чому металочерепицю Ruukki варто купувати саме в нас?

Дах Центр ІФ - ЗОЛОТИЙ партнер Ruukki Україна. Це означає що в нас ви завжди можете придбати оригінальну продукцію з гарантією від виробника. Також ми маємо можливість надавати нашим клієнтам найбільші знижки на металочерепицю Рууккі! Для наших клієнтів діє дисконтна система знижок на всі доступні у нас  в продажі товари, а це допоможе зекономити вам солідну суму!

Різновид металочерепиці RUUKKI - дозволяє підібрати потрібний варіант саме Вам, будь-то низька-економ хвиля Ruukki Decorrey Grand, класична Monterrey, модульна скандинавського типу Finnera, фальцева Класік чи преміум варіанти - Adamante та Armorium. Кожна з цих моделей може виготовлятись у різних покриттях, відповідно на які діють певні гарантійні терміни. Наприклад: PE (поліестер або глянець) та PEMA (поліестер матовий) - 20 та 30 років гарантії в залежності від товщини металу, PUREX (пурекс) - 40 років гарантії та PUMA (пурал матт) - преміум покриття, що прослужить більше 50 років! Гарантія надається у випадку якщо ви придбали не тільки металочерепицю, але й усю покрівельну систему Ruukki! Наша компанія являється офіційним представником компанії RUUKKI-Україна, тому в нас є можливість надати для вас найкращу ціну! Також для металочерепиці Ruukki варто використовувати трубчасті снігозатримувачі Ruukki. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани та інші міста та села. 

Завоод Ruukki. Відео виробництва металочерепиці Рууккі.

 Фінська металочерепиця Ruukki (Рууккі), краща ціна - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль