В нас можна придбати сходи на горище з бука та сосни!

Сходи на горище (дахова драбина, горищні сходи) - унікальний продукт, що дозволяє зручно дістатись у піддахове нежиле приміщення (горище). Особливість дахових сходинок - це те, що вона у зібраному стані не займає місце, також в залежності від інтер'єру можна вибрати драбинку з білою кришкою або в кольорі дсп. За функціональністю сходи на горище поділяються на розкладні секційні, та розсувні сходи ножиці. Розкладні або секційні дахові драбини більше поширені, так як вони доступніші за ціною. Зазвичай вони складаються з трьох або чотирьох секцій. Вони бувають повністю дерев'янні, комбіновані дерево+метал, повністю металеві та алюмінієві. Складні, так звані ножицові - виготовляються із металу, механізм що відповідає за розкладання сходинок - дозволяє використовувати їх у невеликих приміщеннях, де немає можливості почергово розкладати секції звичайних драбинок.

горищні драбини, сходи на дах

Сходи на горище за вашими розмірами

За розмірами, сходи на горище також бувають різними. В залежності від пройому для встановлення короба, а також висоти приміщення ми допоможемо вибрати потрібний варіант. У випадку потреби нестандартної драбини, ми приймаємо замовлення на виготовлення сходинок за вашими розмірами. Практично всі моделі драбин - укомплектовані утепленою кришкою. Додатково можна придбати поручні. В комплекті із даховими драбинами є стрижень з гачком, з допомогою якого здійснюється відкривання. Навантаження на одну сходинку може складати близько 150 кг якщо вона виготовлена із сосни, букова сходинка витримує 200 кг. У випадку коли драбина занадто довга, це легко поправити, достатньо скласти останню секцію, продовжити та заміряти звичайною рулеткою потрібну відстань від передостаньої секції до підлоги, та обріати пилкою останню секцію на потрібну довжину.

Сходи на горище в поєднанні бука та металу

Наша компанія пропонує сходи на горище від провідних європейських виробників, а також виконуємо замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Ціни на дахові горищні драбинки в нас - найкращі в регіоні. Постійно підтримуємо в наявності сходинки стандартних розмірів, а саме 120х70см, 120х60см, 80х70см, 80х60см та іншні. Найбільший вибір сходів на горище, наявність, та доступна ціна. Горищні драбини на замовлення, за вашими розмірами виготовляємо протягом двох тижнів. Проводимо відправку продукції по всій Україні. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Виставкова зала за адресою: місто Івано-Франківськ, вул.Хіміків 5б. Склад: м.Івано-Франківськ, вул.Промислова 31.

Відео. Монтаж драбини на горище VELTA:

Сходи на горище, горищні драбинки на дах, краща ціна - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород