Клінкерна цегла Roben

Клінкерна цегла Roben - або облицювальна цегла під розшивку, виготовляється із спеціальних сотрів глини. Основна перевага клінкерної цегли у тому, що цей матеріал має високу міцність, а за рахунок спеціального випікання набуває різноманітні кольори та відтінки. Компанія Roben виготовляє керамічні будівельні матеріали більше 150 років. Облицювальна клінкерна цегла Roben вирізняється великою колірною гамою (від білого до темно чорного) та різноманітними фактурами. За рахунок багаторічного досвіду, компанія Робен зуміла досягти ідеальної якості у свому виробництві клінкерної декоративної цегли, а саме: неперевершена геометрія, висока міцність та чудовий естетичний вигляд. Декоративна (облицювальна) цегла під розшивку Робен - це відмінна якість, чудова геометрія, надійність та довговічність!

клінкерна цегла Робен на комин та паркан

Для виготовлення цегли ROBEN використовують відбірні сорти глини, яку випікають у високо-температурних печах до остаточного спікання глини. В результаті цього процесу ми маємо високоякісний продукт з малою пористістю.

Переваги клінкерної цегли РОБЕН:
    - Екологічно чистота, використовуються найкращі сорти глини для її виробництва.
   - Низьке водопоглинання, що складає 6%. Це в свою чергу убереже цеглу від появи висолів, руйнування під час перепаду температур. Для українського вологого клімату це дуже важливий показник.
    - Відмінна морозостійкість F2 -до 50 циклів почергового замерзання/розмерзання.
   - Висока стійкість до кислотних та лужних середовищ.
- Великий вибір кольорів, фактур та розмірів.

 

Монтаж клінкерної цегли Робен:

 

Здійснюємо доставку клінкерної цегли по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села.

Клінкерна цегла Roben, облицювальна декоративна цегла під розшивку Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород