Водостічна система Struga

Водостічні системи STRUGA

Водостічні системи Struga (Струга) - польська система водостоку, що вважається однією з найнадійніших в Європі. Система водостоку Струга виготовлена зі шведської сталі Prelaq RWS, на неї надається 30-ти річна гарантія. Вона виготовляється у двох розмірах 125/90 та 150/100, а також може бути в 11 кольорах. Водостічна система Struga - має високу стійкість до вигорання, також її покритя стійке до механічних пошкоджень. Водостічна система Struga виготовляється згідно до європейських будівельних стандартів PN-EN 1462 і PN-EN 612. Виробництво водостоку відбувається на базі норми системи менеджменту якості ISO 9001: 2008.

Склад водостоку Струга.

Склад Струга

Елементи водостічної системи Струга.

ринва (жолоб) Strugaзаглушка Strugaтруба Strugaзмічнювач кута Strugaтрійник Strugaз'єднання ринви Strugaвиливка Strugaлійка Strugaкут Strugaгак довгий Strugaгак торцевий Strugaколіно Strugaдюбель Strugaкріплення труби під шуруп Strugaкріплення труби під дюбель Struga

ревізія Struga

ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ СТРУГА.

Покриття Prelaq RWS маэ цылий ряд переваг:
  • Велика товщина лаку рулонної шведської сталі Prelaq RWS а також застосування при її виготовленні полімерного зерна, завдяки якому водостічна система Струга більш стійка до корозії та механічних пошкоджень.
  • Сучасна технологія покритя робить систему водостоку стійкою до УФ випрмінювання.
  • Стійкість до згинання - це особливість, що вирізняє сталь Prelaq RWS. Це зберігає естетичні властивості.

Водостічні системи Struga (Струга) Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль