Мансардні дахові вікна Roto

Німецькі мансардні дахові вікна Roto - це свобода та комфорт у мансардному приміщені. Застосування іноваційних технічних рішень підвищує комфорт проживання в мансардні, гарантує велику кількість світла, що попадає у кімнату, а також вільний доступ до відкритого вікна та нічим не обмежений вигляд з нього. Виходячи з принципу РОТО - створка відкритого дахового вікна не заходить в середину приміщення, а саме вікно обслуговується за допомогою всього лиш однієї багатофункціональної ручки. А саме: відкривання, закривання, повертання та встановлення у режимі миття вікна. Мансардні вікна ROTO також можуть бути укомплектовані оригінальними німецькими аксесуарами.

Особливості та переваги мансардних вікон РОТО:

- надійність, що підтверджується 15 річною гарантією;

- енергоефективність - теплі склопакети, додаткові ущільнення на вікні;

- багатофункціональність - різний тип відкриття;

- досвід - багаторічна праця, підтверджена якістю;

- естетика - неперевершений дизайн вікон.

Як правильно вибрати розмір дахового вікна Roto?

Довжина вікна підбирається в залежності від кута нахилу даху. Вважається що встановлення нижнього краю вікна має бути на висоті 0,9 м від підлоги, а верхній від 1,8 до 2,2м. Це забезпечує чудовий огляд з любої позиції. Чим менший кут нахилу покрівлі - тим довшим має бути вікно. Якщо вісь обертання створки розміщена над головою людини - то при відкритті вікна створка не заважатиме. В такому випадку найкраще підійдуть вікна з піднятою віссю обертання на ¾ (Roto Designo R7), або вікно з подвійною вісюю відкирвання - верхня та ¾ висоти вікна (Roto Designo R8). По ширині вікно має бути підібране таким шляхом, щоб не було необхідності змінювати несучі конструкції даху. Тобто віконечко повинно поміщатись між стропилами. Якщо всетаки ви захотіли встановити більше вікно в дах, встановлюйте його так щоб треба було вирізати тільки одну частину стропила.

Монтаж мансардного окна Roto Designo R8

Наша компанія є офіційним представником компанії Рото, і саме тому зможемо запропонувати найкращу ціну на мансардні вікна roto.

Мансардні дахові вікна Roto, ціни Рото - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці