Бітумна черепиця Tegola

Італійський концерн IWIS, що почав працювати з 1977 року, – всесвітньо відомий виробник бітумної черепиці, що називається TEGOLA. Сьогодні, корпорація Тегола має 10 заводів, котрі розміщені в різних країнах світу. Це в свою чергу, дозволяє знизити ціни на гнучку покрівлю. Для людей східної Європи в 2004 році відкрився заод Тегола в Росії, а також представництво в Україні. Бітумна м’яка черепиця від Тегола – високоякісна та відносно дешева покрівля на довгі роки.

Бітумна черепиця Тегола це продукт, який виготовлений на основі: апп-модифікованого бітума, який експлуатацію черепиці, мінерального наповнювача, склохолсту (скловолокна), базальтової посипки, яка є зовнішнім покриттям. Прийнято вважати, чим грубші гонти гнучкої черепиці, за умов однакових характеристик, тим черепиця якісніша та довговічніша. Виходячи з цього, найкращим варіантом буде двошарова бітумна черепиця TEGOLA лінії Майстер. Також  гнучку черепицю також ділять по типу бітума. Простий бітум – найдешевший, покращений – якісніший та стійкиший до змін температур, модифікований – високої якості, з більшим строком експлуатації.

Гнучка черепиця TEGOLA – покрівельний матеріал гарантованої якості, яку підтверджує сертифікат ISO 9001,а рамках якого включені не тільки всі етапи проектування та виготовлення черепиці, а ще і якість схеми обслуговування клієнтів. Також, Тегола отримала сертифікат ISO 14001, який відповідає за екологічну чистоту виготовлення бітумної черепиці.

ВІДЕО.Монтаж покрівеьної системи Тегола.

Бітумна черепиця TEGOLA (Тегола), краща ціна Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Київ