Водостічна система PROFIL

Водостічні системи PROFIL (Профіл) - це польський водосток, що виготовляється з високоякісного полівінілхлориду (ПВХ), котрий відрізняється підвищеною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Водостоки Профіл чудово витримують екстремальні нагрузки у вигляді різноманітних опадів та намерзання криги взимку. Спеціальні домішки, що додаються під час виробництва водостоку, допомагають захистити елементи водостоку від опадів, що містять кислоти, солі та інші хімічні елементи. Водостічна система PROFiL також має захист від уф-випромінювання.

Profil

Особливість форми ринви водостоку PROFiL запобігає переливанню води під час інтенсивних дощів та забезпечує хорошу ефективність водостоку. Водостічна труба що має діаметр 100 мм - зебезпечить відведення води з даху площею 220 м2.Систему Профіл - дозволено використовувати в діапазоні температурних меж від -50 С до +60 С.

Елементи водостічної системи PROFIL:

 ринва PROFiL гак довгий ринва PROFiL гак короткий PROFiL хомут труби PROFiL коліно PROFiL кут 90 PROFiL лійка кінцева PROFiL муфта труби PROFiL кут 135 PROFiL лійка PROFiL ревізія PROFiL трійник PROFiL труба PROFiL заглушка PROFiL з'єднання ринви PROFiL відвід води Profil

Доступні кольори водостоку Профіл - коричневий RAL 8017, білий RAL 9016, цегловий RAL 8004, темно-червоний RAL 3005, сірий RAL 7024.

СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ З МОНТАЖУ PROFIL

Наша компанія є офіційним представником компанії Профіл в Івано-Франківській області. Ми можемо запропонувати найкращі ціни в регіоні.У зв'язку з нестабільністю курсу валют, ціни на водостічну систему дізнавайтесь в наших менеджерів.

Водостічні системи PROFIL (ПРОФІЛ) Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль