Композитна черепиця Metrotile

Компанія Metrotile вважається світовим лідером по виробництву композитної черепиці, так як використовує найсучасніші технології. Це дозволяє не тільки утримувати якість продукції на протязі багатьох років, але й створювати нові продукти. Варто відзначити, що виробництво проходить у Бельгії , а черепиця імпортується у всі країни світу.

Вміст композитної черепиці Metrotile є унікальним. В його основі лежить стальний лист, оброблений спеціальним покриттям – Magnelis (93,5% цинку, 3,5% алюмінію, 3% магнію, товщина покриття складає 22,5 мкм), що в свою чергу робить цей метал стійким до корозії. Далі лист покривають акриловим шаром «Метротайл», що є розроблений самою ж компанією Метротайл.  Після цього лист з верхньої сторони покривають гранулятом із природного каменю, потрібної колірної гами. Останній шар - акрилова глазур що захищає черепицю від вигорання. Цей весь процес гарантує якість на протязі усього терміну служби, що підтверджує 50-ти річна гарантія.

Переваги композитної черепиці Metrotile

Композитна черепиця Метротайл, вже довший час вважається одним із лідерів на ринку покрівельних матеріалів. Успішність цього матеріалу полягає в тому, що вона зібрала в собі найкращі якості від усіх основних покрівельних матеріалів. Композитна металочерепиця володіє цілим радом особливостей, котрі вказують на її переваги. Невелика вага (біля 6,5 кг/м2), що дозволяє її монтувати на будинках із слабким фундаментом, стінами або стропильною системою.

За рахунок новітнього захисного покриття (ZAM Magnelis) та акрилової грунтівки черепиця Метротайл набуває кращої якості. Зовнішня сторона покрита базальтовою посипкою. А це надасть вашому будинку окрім неймовірно красивого естетичного вигляду, ще й хороші властивості шумо та теплоізоляції. Також така покрівля не горюча. При монтажі легко піддається згину та різці. Наша компанія є офіційним представником Metrotile в Україні, ціни в нас найкращі, доставка по Україні безкоштовна.

Коротко про черепицю Метротайл:

Інструкція з монтажу системи Metrotile:

Композитна черепиця Metrotile, ціни - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Київ