Словацька металочерепиця U. S. Steel

U.S.Steel Košice - східнословацький металургійний комбінат, розміщений у місті Кошиця, Словаччина. Це одне з найбільших підприємств в країні, що виготовляє рулонну оцинковану сталь з полімерними покриттями. Словацька металочерепиця U.S.Steell - це результат прокату рулонної сталі на відповідному обладнанні, для отримання покрівельних листів певної моделі. Металочерепиця виробництва Словаччини, вже давно зарекомендувала себе як надійний матеріал для дахів та фасадів, та є лідером у економ сегменті.

Основними характеристиками цього металу є - товщина 0.45 мм, вміст цинку 160 г/м.кв., поліестрове та матове покритя в розколіркою по системі RAL. Словацька металочерепиця чудово поводить себе в різних кліматичних умовах, а полімерне покриття має стабільну стійкість до ультра-фіолетового випромінювання. Жодного гарантійного випадку за останні 10 років. Черепиця U.S.S. - з тильної сторони обов'язково має маркування.

Доступні кольори U.S.Steell по системі RAL

 U.S.Steel кольори

Моделі металочерепиці U. S. Steel та їх характеристики:

MONTEREY (Монтерей)

U. S. Steel montereyU. S. Steel monterey розмір

TIGLA (Тігла)

ArcelorMittal Тігла
U. S. Steel Тігла розмір

Ретро Плюс

U. S. Steel Ретро плюс
U. S. Steel Ретро плюс розмір

Статус

металочерепиця Статус

металочерепиця Статус розміри

MODERN (Модерн)

U. S. Steel Модерн
U. S. Steel Модерн розмір

Олімп

U. S. Steel Олімп
U. S. Steel Олімп ромір
U. S. Steel Олімп розмір 2

ERA (ЕРА)

U. S. Steel ЕраU. S. Steel Ера х-ка

RETRO (Ретро)

U. S. Steel РетроU. S. Steel Ретро розмір

INTEGRA (Інтегра)

U. S. Steel Інтегра
U. S. Steel Інтегра розмір

Модульна металочерепиця Інтегра

U. S. Steel Інтегра модульна

Premium (Преміум)

U. S. Steel преміум
U. S. Steel преміум розмір

Словацька металочерепиця U. S. Steel - це якість, визнана людьми що встановили цю черепицю на своїх будинках. Наша компанія співпрацює з найбільшими виробниками покрівельних матеріалів, а це в свою чергу дозволить отримати нашим клієнтам - якісну сертифіковану продукцію з гарантією за доступну ціну. Замір та доставка металочерепиц в містах Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Бучач, Чортків, Косів, Ворохта, Верховина, Паляниця, Болехів, Стрий, Моршин, Бібірка, Ясеня, Бичків, Рахів, Мукачево, Чернівці - Безкоштовно!

Словацька металочерепиця U.S.Steell Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород. Краща ціна!