Сайдинг та софіти Івано-Франківськ

Софіт та сайдинг блок хаус, металевий та пвх Івано-Франківськ

Сайдинг (від англ. siding — зовнішнє облицювання) — це обшивка для стін будівель, що виконує дві функції: захист будинку від атмосферних явищ, та гарний естетичний вигляд. Цей матеріал прийшов до нас з Північної Америки. Перший сайдинг - були вистругані та пофарбовані дощини, що прибивались до стін горизонтально під кутом, таким чином, щоб нижня частина попередньої дошки нависала над наступною. У 50-х роках в США та Канаді почали виготовляти вінілові сайдингові панелі. Вони довговічніші за дерев'янні, не потребують особливого догляду та прості у монтажі. Сайдинг металевий може імітувати блок хаус. Сайдинг для підшивки стріхи та стелі називається софіт або підсофіт.

Вініловий фасадний сайдинг може використовуватись для обшивки любого фасаду. Зовні виглядає як звичайна корабельна дошка, але не втрачає своєї естетики навіть через 20 років. Також він досить стійкий до зовнішніх опадів та сильних перепадів температур. ПВХ сайдинг складається з полівінілхлориду, тому він називається вініловий. Також до його складу входять різні модифікатори що відповідають за гнучкість, та барвники, що відповідають за колір та блиск сайдингу. Сайдинг по типу поділяється на горизонтальний, вертикальний, а також сайдинг під брус - "блок-хауз". Також є так званий - цокольний сайдинг. Він відтворює вигляд, облицювальної цегли, каменю або дошки. Ним можна обшивати не тільки цоколь, але й увесь будинок. Правда ціни на такий сайдинг достатньо високі. Також є різноманітні комплектуючі для сайдингу: J-профіль, з'єднувальна планка, стартові та фінішні планки, зовнішній та внутрішній кути та інші.

Також ми надаємо послуги з монтажу софіту. Купити якісні софіти в Івано-Франківську можна за адресою Миру 58В.

Софіт під дерево:золотий дуб або темний горіх з вентиляцією (перферований)

софіт золотий дуб

Чому купувати софіт потрібно саме в нас? Наша компанія спеціалізується тільки на якісних матеріалах. Софіт усіх кольорів (світло та темно коричневий, графітовий, чорний, білий, золотий дуб та темний горіх) в наявності на складі. У випадку залишків матеріалів - проводимо повернення. Відправка софіту по всій Україні!

Софіт, або як його ще називають - підсофіт (підшива), це пвх панелі для обшивки фронтонних та карнизних звисів покрівлі. Окрім декоративної функції, перферований софіт призначений для вентиляції підпокрівельного простору. Окрім стандартних кольорів софіт буває ламінований, а ламінація буває у кольорі - золотий дуб, світла сосна, червоне дерево, бук та інші. На софіти білого кольору діють додаткові знижки. Наша компанія є офіційним партнером різноманітних виробників сайдингу та софітів. Тому можемо гарантувати швидку поставку, професійний монтаж, кращу ціну та гарантію. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села.

софіт Івано-Франківськ

Монтаж цокольного сайдингу:

Сайдинг фасадний, софіт, ціни на підсофіт - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль