Мінеральна вата Техноніколь (SWEETONDALE)

Sweetondale = Техноніколь

В 2008 році корпорація ТехноНІКОЛЬ представила на будівельному ринку іноваційну теплоізоляцію — плити подвійної щільності.
Мінеральну вату ТЕХНОНІКОЛЬ (SWEETONDALE) відріняють висока здатність теплозбереження,пожежна безпека, чудове шумопоглинання, гідрофобність, щільність та стійкість до диформації. Всі теплоізоляційні матеріали марки «ТЕХНОНІКОЛЬ» виготовляються у відповідності з технічними умовами, сертифіковані та екологічно безпечні.
Заводи з виготовлення мінеральної вати ТехноНІКОЛЬ оснащені високотехнологічним обладнанням виробницицтва.

Український завод Техноніколь що виготовляє мінвату знаходиться у місті Черкасси. Це найсучасніший завод повиготовленню кам'яної вати на території України. Для досягнення максимальної вибагливості як зовнішніх так і внутрішніх споживачів на підприємстві активно використовуються принципи всезагального управління якості.
Екологічна безпека тісно пов'язана з безпекою виробництва.

Мінеральна вата Техноніколь поділяється на легку (до 50 кг/м.куб), середню (до 105 кг/м.куб) та високої щільності (до 180 кг/м.куб). Легка призначена для утеплення мансарди, підлоги по лагам, міжкімнатних перестінок. Середньої щільності для утеплення стін, шумоізоляційна мінеральна вата, вентильованих фасадів, дахів. Високої щільності - для утеплення фасадів з використанням декоративних штукатурок, мінвата під плоскі покрівлі, стяжки. Серед асортименту базальтового утеплювача Техноніколь можна знайти як рулонну так і листову мінвату. Також доступний широкий асортимент фасадної мінеральної вати від 105-ї щільності (Технофас Котедж) до 140-ї (Технофас Ефект). Зробити правильний вибір мінвати для фасаду - допоможуть зробити наші менеджери. Також в нас можна купити супутні фасадні матеріали за найкращими цінами.

Для утеплення підлоги, мансарди, даху та перестінок чудово підійде варіант мінеральної вати Технолайт Екстра, що значно знизить тепловтрати у вашій оселі і цим самим зекономить ваші кошти. Термін служби утеплювача Техноніколь на основі базальтового каменю складає не менше 50-ти років, а це говорить про високу якість, що стоїть на рівні з європейськими аналогами. Наша компанія вже не перший рік є партнером компанії Техноніколь, тому в нас ви зможете придбати цю продукцію за найкращою ціною в регіоні. На сьогоднішній день мінвата Техноніколь відома також як SWEETONDALE.

Мінеральна вата SWEETONDALE в Івано-Франківській області!

Здійснюємо доставку мінеральної вати ТЕХНОНІКОЛЬ (SWEETONDALE) по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Косів, Журавно та інші міста та села.

Завод SWEETONDALE. Ознайомче відео з виробництва мінвати.

Відеоінструкція утеплення будинку мінватою Техноніколь.

Утеплення фасаду мінеральною ватою ТЕХНОНІКОЛЬ.

Мінеральна вата Техноніколь (SWEETONDALE), кам'яна, базальтова мінвата для фасаду, ціни - Івано-Франківськ