Сходи на горище Bukwood

Компанія Bukwood - це провідний виробник сходинок на горище, виробництво яких проходить на високоякісному європейському обладнанні. На відміну від основних європейських виробників дахових драбинок - сходи на горище Буквуд виготовляються не з сосни, а з буку. А це в свою чергу надає перевагу у міцності. Сходи на горище Bukwood – незамінима річ в кожному домі. Адже вони завжди допоможуть дістатись до горищного приміщення безпечно та легко!

Вся сировина, що використовується компанією Буквуд - проходить тестування згідно сучасних стандартів FSC. Деревина, яка поступає для вихотовлення горищних драбин - маркована, що у свою чергу гарантує її якість та довгий термін експлуатації. Окрім надійності та якості, виробник подбав про те, щоб сходи на горище Bukwood - чудово вписувались у ваш інтер'єр, адже вони розроблені згідно італійського дизайну, також є моделі не тільки дерев'янних, але й металевих драбин підвищеної міцності.

Усі сходинки Буквуд - оснащені металевими замками, які на відміну від пластмасових мають в десятки разів вищу експлуатаційну здатність. В нас можна придбати сходинки як з утепленою кришкою, так і неутепленою. Вони поділяються на дві серії, а саме: ECO та COMPACT. Також у виробництво поступили нові екстратеплі сходи на горище - серії LUX.

Додатковою перевагою виробника Bukwood - те, що можна замовити букові сходи, за потрібними для вас розмірами коробки, довжиною драбини, та товщиню кришки. Додатково завжди можна придбати поручні та секції. Купивщи сходи на горище Bukwood - Ви гарантовано отримаєте високоякісний продукт, з високим терміном експлуатації за відносно низьку ціну! Компанія Дах Центр Івано-Франківськ - є провідним партнером виробника, а отже ви маєте можливість придбати ці сходи не тільки у Івано-Франківську, але й у місті - Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Київ, та інших населених пунктів України. Працюємо з усіма видами кур'єрських відправлень, зручних для вас.

Сходи на горище Bukwood, дахові драбини Буквуд - Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Київ