Покрівельні плівки

Супердифузійні гідробар’єрні плівки-мембрани

Супердифузійні гідробар’єрні плівки-мембрани

Паробар’єрні фольговані плівки

Паробар’єрні фольговані плівки

Покрівельні плівки, або як їх ще називають - підкокрівельні плівки призначені для захисту мінеральної вати від попадання вологості, та виводу з неї водяної пари. Вони поділяються на гідроізоляційні та пароізоляційні. Гідроізоляційні плівки (гідроізоляція) поділяються на звичайні поліетиленові та супердифузійні плівки-мембрани. Перші не є ефективні та мають короткий термін служби. Супердифузійна мембрана відповідає за відведення вологості від утеплювача, та вивід водяної пари з нього, що утворюється в наслідок фізичного явища - випадання точки роси. Мембрани бувають різної щільності, паропропускної здатності та стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Середня площа рулону складає 75-80 м.кв.

Пароізоляційні плівки (пароізоляція) - бувають звичайними поліетиленовими та фольгованими. Фольгований паробар'єр - ефективніший та довговічніший. Алюмінізована сторона (напилення алюмінію) не тільки чудово захищають від пари, але й зменшують тепловтрати завдяки відбиванню тепла від фольгованої сторони. Основна задача пароізоляції - захистити утеплювач від надлишкової вологості, що утворюється в процесі життєдіяльності. Для більшої ефективності стики плівки треба проклеювати фольгованим скочем. Він також як і мембрана може бути різної щільності (від 75 до 150 г/м.кв.), середня площа рулона складає 75 м.в.

Слід пам'ятати що покрівельні плівки служать лишень для захисту утеплювача, а не для покрівлі. Якщо утеплювача не буде - плівку не потрібно купувати. Прямі поставки з Європи дозволяють нам надавати кращі ціни в регіоні на підпокрівельні плівки. Ми постійно підтримуємо на складі плівку-мембрану та пароізоляційну плівку. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села.

Покрівельні плівки, ціни на підпокрівельну плівку - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород

Піднятись до гори