Німецька та польська металочерепиця ArcelorMittal

ArcelorMittal - одна з найбільших металургійних організацій, що контролює значну частину світового ринку. Металочерепиця від ArcelorMittal - перевірена роками, завоювала довіру українців завдяки свої якості. Черепиця АрселорМіттал може виготовлятисья у: Люксембургу, Німеччині, Польщі, Італії, Франції та в інших країнах світу. Компанія Дах Центр ІФ, пропонує вашій увазі німецьку та польську металочерепицю Arcelor, а також алюцинк та оцинкований профільований лист цього ж бренду.

У 2020 році світовий лідер у металургійній галузі, концерн ArcelorMittal, після довгострокових досліджень випустили на ринок нове покриття Granite Ultramat (Ультрамат) для покрівельної сталі. Іноваційне покриття характеризується як більш стійке до ультрафіолетового випромінювання і до погодніх опадів, у порівнянні з попередньою версією покриття. Збільшили вміст цинкового покриття до 275 г/м2, що посприяло підвищенню стійкості до утворення корозії. Гарантія на даний метал склдає 20 років.

Металочерепиця ArcelorMittal - це сталевий лист товщиною від 0.45 до 0.55 мм, полімерне покриття (матове або поліестер глянець), надійний барвник, стійкий до уф-випромінювання. Вміст цинку у німецькій та польській металочерепиці складає 230-245 г/м.кв. Протягом останніх років, це найбільш ходовий покрівельний матеріал в Україні. Гарантія на продукцію АрселорМіттал складає 10 років.

ТОВ "Дах Центр Івано-Франківськ" - пропонує для вас найбільший вибір моделей німецької та польської металочерепиці ArcelorMittal. В залежності від висоти хвилі, ваги м.кв., та покритя коливається ціна.

Доступні кольори ArcelorMittal по системі RAL

ArcelorMittal кольори

Моделі металочерепиці ArcelorMittal та їх характеристики:

Новинки серед металочерепиці!!!

Металочерепиця Кварц

Металочерепиця Кварц

Металочерепиця Кварц розміри

Металочерепиця Сапфір

Металочерепиця Сапфір

Металочерепиця Сапфір розміри

Венера
Металочерепиця Венера
Металочерепиця Мадера
Металочерепиця Мадера
Металочерепиця РУБІН
Металочерепиця Рубін

MONTEREY (Монтерей)

ArcelorMittal montereyArcelorMittal monterey розмір

TIGLA (Тігла)

ArcelorMittal Тігла
ArcelorMittal Тігла розмір

MODERN (Модерн)

ArcelorMittal Модерн
ArcelorMittal Модерн розмір

Статус

металочерепиця Статус

металочерепиця Статус розміри

Олімп

ArcelorMittal Олімп
ArcelorMittal Олімп ромір
ArcelorMittal Олімп розмір 2

ГЕРМАНІЯ

металочерепиця Германія

Довжина хвилі: 350 мм, повна ширина: 1210 мм, робоча ширина: 1125 мм. Німецька металочерепиця

 

ERA (ЕРА або Онікс)

ArcelorMittal ЕраArcelorMittal Ера х-ка

RETRO (Ретро)

ArcelorMittal РетроArcelorMittal Ретро розмір

Premium (Преміум)

ArcelorMittal преміум
ArcelorMittal преміум розмір

Німецька та польська металочерепиця ArcelorMittal - це якість, визнана людьми що використовують таку покрівлю на своїх будинках вже не перший рік. Наша компанія співпрацює з найбільшими виробниками покрівельних матеріалів, а це в свою чергу дозволить отримати нашим клієнтам - якісну сертифіковану продукцію з гарантією за доступну ціну. Замір та доставка німецької металочерепиці в містах Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Бучач, Чортків, Косів, Ворохта, Верховина, Паляниця, Болехів, Стрий, Моршин, Бібірка, Ясеня, Бичків, Рахів, Мукачево, Чернівці- Безкоштовно!!

Німецька та польська металочерепиця ArcelorMittal Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород. Краща ціна!