Терасна композитна дошка (ДПК)

Терасна композитна дошка Tardex (ДПК)

Терасна композитна дошка Tardex (ДПК)

Терасна дошка Polymer & Wood

Терасна дошка Polymer & Wood

Терасна дошка, офіційний представник ТОВ "ДАХ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬК"

Терасна композитна дошка, або ДПК, що означає дерево-полімерний композит - виготовляють з подрібненої дерев'янної стружки, термостійких полімерів та високоякісних барвників. Вона має багато переваг, якщо порівняти її наприклад зі звичайною дошкою. До переваг композитної терасної дошки можна віднести - не боїться зміни температур, сонця, води, шкідників, на ній не з'явиться грибок, терасна дошка не гниє, за нею легко доглядати, вона не слизька, термін служби її складає десятки років.

Для виготовлення композитної терасної дошки не використовуються токсичні речовини, тому вона є безпечною для здоров'я. Основне їхнє призначення - це влаштування підлоги на терасах, навколо басейнів, літніх майданчиках, балконах та в інших місцях які піддаються атмосферним нагрузкам. Її зовнішній вигляд може мати різноманітні врізки, або навіть відтворювати структуру дерева. Бувають різні кольори терасної дошки, основні з яких - коричневий, світле дерево, терракот, та графіт. Композитна дошка зазвичай має середню довжину що складає 2,2м. Але у випадку замовлення квадратури від 100 м.кв. - ми приймаємо замовлення по виготовленню терасної дошки дпк на потрібні для вас розміри. Також з такого матеріалу можна виготовляти сходинки. Для більш правильного прорахунку терасної дошки, звертайтесь до наших менеджерів, гарантуємо кращі ціни в регіоні.

Монтаж терасної дошки Тардекс

Ознайомче відео з продукцією терасноъ дошки ДПК:

Також наші клієнти монтують огорожі з терасної дошки Тардекс:

паркан з терасної дошкиогорожа з терасної дошки

Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села.

Терасна композитна дошка (ДПК), найкращі ціни - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Київ

Піднятись до гори