Скловата KNAUF (Кнауф)

Мінеральна скловата Knauf (Кнауф) Івано-Франківськ

Мінеральна вата виготовлена зі скляного штапельного волокна має велику кількість переваг, завдяки яким теплоізоляція із скловати є одним з найбільш популярним теплоізоляційним матеріалом у світі.

 Широкий асортимент скловати Кнауф з різними характеристиками дає можливість вибрати потрібну схему утеплення, що буде відповідати умовам експлуатації будівлі та бюджету проекту.

 Мінераловатна теплоізоляція Кнауф - матеріал з високою еластичністю, що дає щільне прилягання до стін та інших дотичних вузлів будівлі, а це запобігання виникненню повітряних подушок між конструкціями і теплоізоляцією. Вата Кнауф відрізняється вібростійкістю, та не схильна до великої усадки та розшарування.

Knauf Insulation рекомендує використовувати скловату, виготовлену по технології Aquastatik, в конструкціях, що експлуатуються в приміщеннях з підвищеною вологостю. Aquastatik - нова сучасна технологія вологозахисту, використана в матеріалах Knauf Insulation.

 Мінеральна теплоізоляція Knauf забезпечує відмінне проходження водяної пари через свої волокна, зберігаючи потрібну вологість у приміщені.

Застосування мінераловатних плит і матів виготовлених зі скловолокна не дає навантаження на несучу конструкцію будинку. Низька вага скловати спрощує транспортування та монтаж.

Пожежна безпека. Продукція Knauf Insulation повністю відповідає вимогам щодо пожежної безпеки. Це означає, що застосування даних матеріалів не сприяє поширенню вогню і задимлення приміщень у разі виникнення пожежі.

Хімічна та біологічна нейтральність. Теплоізоляційні матеріали Knauf Insulation на основі скловолокна не мають запаху, не схильні до гниття, а також не сприяють росту цвілі і бактерій. Матеріали є хімічно нейтральними і не містять шкідливих речовин. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Косів, Журавно та інші міста та села.

Компанія Дах Центр ІФ пропонує купити мінеральну вату Кнауф рулонну чи листову за найкращою ціною в Івано-Франківську. Також можна придбати утеплювач у місті Львів на нашій філії. Найбільший вибір скловати на складі. Продукція в наявності.

 

Мінеральна скловата Кнауф, KNAUF Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Яремче