Керамічна черепиця Roben

На сьогоднішній день, німецька фірма Röben (Робен) володіє десятками заводів у Європі та США, три з яких розміщені у Польщі. Більш ніж 150 років праці та висока якість продукції Röben забезпечують їй лідируючі позиції серед виробників керамічної черепиці та цегли. Багаточисельні винагороди та призи є показником авторитетності фірми серед клієнтів.

черепиця ROBEN

Перша інвестиція фірми Roben в Польщі була зроблена у 1994 році в місті Шроді Шльонській (Środa Śląska), причиною цього стали багаті поклади глини недалеко від Вроцлава. Почалось будівництво першої клінкерної фабрики та цегельно-черепичного заводу. У 2005 році, в Польщі був відкритий другий завод Робен по виготовленню натуральної керамічної черепиці. За рахунок новітнього комп'ютерного оснащення, цей завод вважається найсучаснішим у Європі. Завдяки розміщенню заводу ROBEN у Польщі, у вас є нагода придбати ту саму німецьку якість по доступнішим цінам, за рахунок зменшення логістичних витрат.

ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ НА ЧЕРЕПИЦЮ РОБЕН

гарантія на черепицю Roben

Керамічна черепиця Робен - це взірець якості серед натуральної черепиці. Великий різновид кольорів, та покриття - дозволить вам обрати потрібний варіант. Модельний ряд складається як з класичної хвилястої, так і з плоскої черепиці у стилі модерн. Наша компанія є прямим представником-імпортером заводу ROBEN в Україні, і тому, можемо надавати найкращі ціни. Переглянути модельний ряд керамічної черепиці Робен, можна натиснувши на відповідну модель, також ми надаємо безкоштовний прорахунок покрівель. Не втрачайте свій час та кошти - звертайтесь до професіоналів, до нас!

Монтаж керамічної черепиці ROBEN.

Керамічна черепиця Roben (Робен), ціни - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Київ, Луцьк

Піднятись до гори