Металочерепиця Івано-Франківськ. Великий вибір.

Металочерепиця Ruukki

Металочерепиця Ruukki

Металочерепиця Arcelor Mittal

Металочерепиця Arcelor Mittal

Металочерепиця ThyssenKrupp

Металочерепиця ThyssenKrupp

Металочерепиця SSAB

Металочерепиця SSAB

Металочерепиця Blachy Pruszynski

Металочерепиця Blachy Pruszynski

Металочерепиця U.S.Steel (USS)

Металочерепиця U.S.Steel (USS)

Металочерепиця BudMat (Виготовлено в Польщі)

Металочерепиця BudMat (Виготовлено в Польщі)

Металочерепиця Voestalpine

Металочерепиця Voestalpine

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Металочерепиця за кращою ціною в Івано-Франківську.

Металочерепиця - найбільш популярна на сьогоднішній день покрівля. Її основні переваги - низька вартість, легка вага, швидкий та простий монтаж а також широкий колірний та модельний різновид. Що ж таке насправді металочерепиця, та яка вона буває? Металева черепиця виготовляється із рулонної сталі завширшки 1.25м. В залежності від заводу виробника металу, захисне цинкове покриття може складати від 100 (Туреччина) до 275 г/м.кв (Швеція, Фінляндія). Чим більший вміст цинку - тим кращий захист від корозії, та довший термін служби.

Кольори металочерепиці. Є достатньо широка колірна гамма кольорів та відтінків, що номеруються у системі RAL. Кожен може підібрати свій варіант, що передбачається у проекті. Також є декілька видів покриття - поліестер (блискучий глянець), подвійний мат, purex, pural та prelaq. Матові види покриттів будуть довговічніші, та мають кращу стійкість до механічних пошкоджень на відміну від глянцевих. Товщина металочерепиці в середньому коливається від 0.4 мм до 0.55 мм. А від цього показника прямомропорційно залежить вага 1 м.кв. металевої покрівлі. Середня вага коливається від 4 до 5 кг. Чим більша вага металочерепиці - тим краща вітростійкість!

металочерепиця Івано-Франківськ

Наша компанія співпрацює з найбільшими українськими та європейськими заводами по виготовленню металочерепиці. Практично вся продукція, що представлена на нашому сайті - має лазерне маркування з тильної сторони, що говорить про оригінальність металу та його якість. Кожен завод має свої лінії для виробництва черепиці, що вчасно проходять техогляд та періодичну заміну обладнання. Це у свою чергу гарантує правильну геометричність продукції. Чим вища хвиля, тим вужчий лист металочерепиці та більша його вага. В нас продається: українська, турецька, словацька, польська, німецька, фінська, австрыйська та шведська металочерепиця за найкращими цінами в регіоні! Покрівельні листи металочерепиці можуть бути різних довжин, в залежності від розмірів та конструкції даху. Також буває модульна металочерепиця, з прихованим кріпленням саморізів.

Чому ціни на металочерепицю в нас найкращі?

- Працюємо на пряму більш як з 10-ти заводами по виробництву металочерепиці;

- безкоштовна доставка на об'єкт в зручний для клієнта час;

- безкоштовні заміри та прорахунки покрівель в Івано-Франківську;

- знижки для кожного нашого клієнта на всі типи металевих покрівель;

 - власний іморт металу з Європи.

Гарантійний термін металочерепиці:

- Словацьа металочерепиця - 10 років.

- Польська, бельгійська та німецька металочерепиця - 10 років.

- Італійська металочерепиця 0,45 товщина - 10 років, 0,5 товщина - 15 років

- Шведська та австрійська металочерепиця - 15 років.

Фінська металочерепиця від Ruukki - вівд 30 до 50 років!

Переваги металочерепиці:

- легка вага, а отже проста вигрузка та подача на покрівлю

- можливість виготовити листи від 0,4 м до 13 м довжиною

- швидкий та простий монтаж покрівлі

- доступна ціна в порівнянні з іншими видами покрівельних матеріалів

- широкий асортимент кольорів та моделей хвиль для вибагливих

- гарантія до 50 років!

Металочерепиця з нашого заводу Тайл.

Утеплення металочерепичної покрівлі.

Одним з найважливіших етапів будівництва є - утеплення даху. Якщо ваша покрівля це - металочерепиця, треба розуміти, що коефіцієнт теплопровідності металевих крівель надто високий, а отже будуть величезні тепловтрати. В цьому випадку утепляти дах потрібно мінеральною ватою, товщина шару якої має складати не менше 20см. Чим більша товщина утеплювача, тим менші будуть витрати на енергоресурси, а отже ця економія окупиться за перші 3-4 роки проживання в такому домі. Утеплення поерівлі можна розпочинати одразу після монтажу металочерепиці.

Доставка та замір металочерепиці в Івано-Франківську

При замовленні повної комплектації покрівлі з металочерепиці - заміри та доставка металочерепиці по Івано-Франківській області безкоштовні. Повна комплектація окрім черепиці влючає в себе: покрівельні планки (коньки, вітрові, карнизні, єндови та інші), саморізи для металочерепиці, гідроізоляційні плівки-мембрани, снігозатримка, конькові вентиляційні стрічки ізоляції хребтів та коменів. Наші менеджери з допомогою професійного програмного забезпечення - точно прорахують площу вашої покрівельної системи, цим самим мінімізують відсоток відходів, та нададуть Вам специфікацію для точного та зручного монтажу. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Ціни на металочерепицю в нас найкращі!

Металочерепиця за кращими цінами - Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Львів, Тернопіль

Піднятись до гори