Металочерепиця за кращою ціною в Івано-Франківську.

Металочерепиця - найбільш популярна на сьогоднішній день покрівля. Її основні переваги - низька вартість, легка вага, швидкий та простий монтаж а також широкий колірний та модельний різновид. Що ж таке насправді металочерепиця, та яка вона буває? Металева черепиця виготовляється із рулонної сталі завширшки 1.25м. В залежності від заводу виробника металу, захисне цинкове покриття може складати від 100 (Туреччина) до 275 г/м.кв (Швеція, Фінляндія). Чим більший вміст цинку - тим кращий захист від корозії, та довший термін служби.

Кольори металочерепиці. Є достатньо широка колірна гамма кольорів та відтінків, що номеруються у системі RAL. Кожен може підібрати свій варіант, що передбачається у проекті. Також є декілька видів покриття - поліестер (блискучий глянець), подвійний мат, purex, pural та prelaq. Матові види покриттів будуть довговічніші, та мають кращу стійкість до механічних пошкоджень на відміну від глянцевих. Товщина металочерепиці в середньому коливається від 0.4 мм до 0.55 мм. А від цього показника прямомропорційно залежить вага 1 м.кв. металевої покрівлі. Середня вага коливається від 4 до 5 кг. Чим більша вага металочерепиці - тим краща вітростійкість!

металочерепиця Івано-Франківськ

Наша компанія співпрацює з найбільшими українськими та європейськими заводами по виготовленню металочерепиці. Практично вся продукція, що представлена на нашому сайті - має лазерне маркування з тильної сторони, що говорить про оригінальність металу та його якість. Кожен завод має свої лінії для виробництва черепиці, що вчасно проходять техогляд та періодичну заміну обладнання. Це у свою чергу гарантує правильну геометричність продукції. Чим вища хвиля, тим вужчий лист металочерепиці та більша його вага. В нас продається: українська, турецька, словацька, польська, німецька, фінська, австрыйська та шведська металочерепиця за найкращими цінами в регіоні! Покрівельні листи металочерепиці можуть бути різних довжин, в залежності від розмірів та конструкції даху. Також буває модульна металочерепиця, з прихованим кріпленням саморізів.

Чому ціни на металочерепицю в нас найкращі?

- Працюємо на пряму більш як з 10-ти заводами по виробництву металочерепиці;

- безкоштовна доставка на об'єкт в зручний для клієнта час;

- безкоштовні заміри та прорахунки покрівель в Івано-Франківську;

- знижки для кожного нашого клієнта на всі типи металевих покрівель;

 - власний іморт металу з Європи.

Гарантійний термін металочерепиці:

- Словацьа металочерепиця - 10 років.

- Польська, бельгійська та німецька металочерепиця - 10 років.

- Італійська металочерепиця 0,45 товщина - 10 років, 0,5 товщина - 15 років

- Шведська та австрійська металочерепиця - 15 років.

Фінська металочерепиця від Ruukki - вівд 30 до 50 років!

Переваги металочерепиці:

- легка вага, а отже проста вигрузка та подача на покрівлю

- можливість виготовити листи від 0,4 м до 13 м довжиною

- швидкий та простий монтаж покрівлі

- доступна ціна в порівнянні з іншими видами покрівельних матеріалів

- широкий асортимент кольорів та моделей хвиль для вибагливих

- гарантія до 50 років!

Металочерепиця з нашого заводу Тайл.

Утеплення металочерепичної покрівлі.

Одним з найважливіших етапів будівництва є - утеплення даху. Якщо ваша покрівля це - металочерепиця, треба розуміти, що коефіцієнт теплопровідності металевих крівель надто високий, а отже будуть величезні тепловтрати. В цьому випадку утепляти дах потрібно мінеральною ватою, товщина шару якої має складати не менше 20см. Чим більша товщина утеплювача, тим менші будуть витрати на енергоресурси, а отже ця економія окупиться за перші 3-4 роки проживання в такому домі. Утеплення поерівлі можна розпочинати одразу після монтажу металочерепиці.

Доставка та замір металочерепиці в Івано-Франківську

При замовленні повної комплектації покрівлі з металочерепиці - заміри та доставка металочерепиці по Івано-Франківській області безкоштовні. Повна комплектація окрім черепиці влючає в себе: покрівельні планки (коньки, вітрові, карнизні, єндови та інші), саморізи для металочерепиці, гідроізоляційні плівки-мембрани, снігозатримка, конькові вентиляційні стрічки ізоляції хребтів та коменів. Наші менеджери з допомогою професійного програмного забезпечення - точно прорахують площу вашої покрівельної системи, цим самим мінімізують відсоток відходів, та нададуть Вам специфікацію для точного та зручного монтажу. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Ціни на металочерепицю в нас найкращі!

Металочерепиця за кращими цінами - Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Львів, Тернопіль