Аератори покрівельні

Покрівельні аератори - це пристрої, що призначені для вентиляції підпокрівельного простору. Ця вентиляція життєво-необхідна для плоских скатних покрівель з бітумної черепиці. Це пов'язано з тим, що конденсат що утворюється під ОСБ плитою - може нанести шкоду самій же OSB плиті. Якщо вона буде вбирати вологу - то може вздутись - а це означає ремонт покрівлі. Також аератори потрібно встановлювати на покрівлях з металочерепиці у випадку, якщо під дахом будуть знаходитись жилі кімнати (мансарда). У випадку з металевими крівлями зазвичай аератори встановлюють вже після першої зими. Це пов'язано з тим, що при великому перепаді температур (в домі та на вулиці) в зимку - випадає точка роси. Вона в свою чергу при поганому провітрюванні переходить з газоподібного у рідкий стан, зазвичай це виявляється мокрими стінами та пліснявою на стелі.

У випадку правильного комплексного рішення по монтажу та підбору матеріалів, такої біди можна уникнути. Для цього потрібно використовувати: гідробар'єрні мембрани з високою паропропускною здатністю, гідрофобний утеплювач - базальтова вата, перферований софіт, та звичайно ж аератори. Коли конденсат з утеплювача виходить на верхню поверхню плівки - необхідно якомога швидше вивести його з під покрівлі. Аератори створюють чудову штучну вентиляцію із сильною тягою, що у свою чергу рятує вас від ремонтів, та забезпечить правильну роботу вашого утеплення. Один аератор може забезпечити вентиляцію на площу від 15 до 40 м.кв. Ці пристрої поділяються на точкові та конькові. Другі використовуються у плоских скатних покрівлях. У випадку натуральної черепиці - виробники пропонують так звані вентиляційні черепиці.

Монтаж аераторів достатньо простий. Потрібно вирізати дірку потрібного діаметру у вашому покрівельному матеріалі, приклеїти за рахунок бітумної полоси на це місце аератор, та зафіксувати саморізами. Для того щоб зробити правильний вибір - потрібно обрати акратор що підійде саме вашій покрівлі за формою, та кольором. Ми є офіційним представником Wirplast та Kronoplast в регіоні, тому наші ціни найкращі. Ми є професіонали в галузі утеплення та вентиляції, тому ви з впевненістю можете звертатись до нас за кваліфікованою консультацією. Пам'ятайте, що аератори - це не зайві витрати, зайві витрати будуть при їхній відсутності!

Монтаж покрівельного аератора на даху:

Покрівельні аератори для бітумної черепиці, металочерепиці, ціни - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Київ