Екструдований пінополістирол (пінопласт) XPS Івано-Франківськ

Екструдований пінополістирол Техноніколь XPS CARBON ECO (Екструдер) для фасаду та теплої підлоги в Івано-Франківську


Екструдований пінополістирол (пінопласт) SWEETONDALE CARBON ECO предаставляє собою теплоізоляційний матеріал з рівномірно замкнутими розприділеними комірками.
XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO не вбирає воду, не набухає та и не дає усадки, має хорошу хімічну стійкість та не гниє. Висока міцність дозволяє отримати рівну та водночас жорстку поверхню, що в значно збільшує термін експлуатації всієї теплоізоляційної системи.

Що таке екструдований (екструзійний) пінопласт?

Екструдований пінопласт (або екструзійний пінополістирол Івано-Франківськ) – це нове словоу сфері теплоізоляційних технологій. Це матеріал з рівномірною структурою , що складається з повністю закритих дрібних (0,1-0,2 мм) комірок. Для цього виробництва гранули полістиролу змішують під високими тиском та температурі, вводять вспінений агент (суміш легких фреонів та двуокис вуглевондню), після чого видавлюють з екструдера. Навіть не дивлячись на то, що матеріал почали виготовляти більше 60-ти років тому, він і надалі не має аналогів ні в Україні, ні в світі. Екструдований пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ – це універсальний утеплювач у всіх відношеннях.

Застосування екструдера карбон еко:

Пінопласт XPS ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO застосовують в котеджному та малоповерховому будівництвах, влаштування теплоізоляції фундаменту, дахів, теплої підлоги та навіть утеплення фасадів.
Екструдований пінополістирол Техноніколь CARBON ECO є одним з найефективніших теплоізоляційних матеріалів. Висока міцність та низький показник теплопровідності надають екструдеру високу популярність у будівельно-ремонтній сфері. Пінопласт  CARBON ECO має кромку -замок який значно полегшує монтаж.

При виробництві екструдера XPS Техноніколь CARBON ECO використовується дрібні частини вуглецю. Нановуглець знижує теплопровідність матеріалу і підвищує його міцність. Завдяки насищеню нановуглецем пінопластні плити XPS ТЕХНОНИКОЛЬ CARBON ECO набувають світло-сірий відтінок та мають чудові показники енергоефективності.

Переваги екструзійного пінопласту карбон еко:

  • - Широкий асортимент;
  • - Покращена теплопровідність;
  • - Біостійкість (стійкий до комах та гризунів);
  • - Не боїться вологи;
  • - Не дає усадку з часом;
  • - Екологічно чистий матеріал
  • - Зручний та простий у використанні;
  • - Висока швидкість монтажу;
  • - Стібільні геометричні розміри;
  • - Термін служби понад 50 років.

Ціна екструдованого пінопласту в Івано-Франківську.

Купити екструдований пінополістирол за найкращою ціною можна в ТОВ "ДАХ ЦЕНТР ІФ". Наша компанія є партнером заводу SWEETONDALE в Івано-Франківську. Саме тому придбавши екструдер xps carbon eco ви отримаєте найкращу ціну на найякіснішу продукцію для вашого ремонту та утеплення. Є в наявності на складі товщини 2см, 3 см, 4см, 5см, 10см. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Щоб зробити замовлення достатньо зателефонувати за нашими номерами та домовитись на зручний час для вашої доставки

Утеплення підлоги з допомогою Екструдера XPS Техноніколь пінопласт-полістиролу CARBON ECO 

Виробництво екструдованого пінополістиролу XPS Техноніколь CARBON ECO 

Екструдований пінополістирол Техноніколь XPS CARBON ECO Івано-Франківськ, кращі ціни пінопласт для теплої підлоги.