Мінеральна вата IZOVAT

Мінеральна базальтова вата IZOVAT

Базальтоий утеплювач IZOVAT (Ізоват) – це мінераловатні плити, які виготовляє завод ТОВ «ОБІО» на потужному високотехнологічному обладнанні. Виготовляється мінвата ІЗОВАТ з високогірних твердих порід базальту. В'яжучим компонентом для утеплювача служить карболо – карбамідні смоли, вони не мають у свомускладі вільного фенолу. Склад органічних речовин становить 2 – 5% за масою. Мінеральна базальтова ватая ТМ IZOVAT випускається із густиною 30 – 225 кг/м3, та товщинами 20 – 300 мм. Утеплювач ТМ IZOVAT сертифікований в Україні. На заводі задіяно систему управління якістю за вимогами міжнародного стандарту якості EN ISO 9001:2015, що завірено повноважним органом сертифікації “CQS” (Certifed Quality Systems) і “IQNet” (International Certification Network).

Мінеральна вата IZOVAT має широку лінійку утеплювачів за призначенням. По своїм стандартам підходить для утеплення державниї об'єктів. Наша компанія готова запропонувати вигідні умови співпраці як оптовим клієнтам так і тендерним об'єктам. В нашому магазині у вас є можливість отримати кваліфіковану консультацію, що до правильного утеплення як даху, мансарди, так і фасаду з нанесенням мокрих слоїв.

 Чому мінвату ІЗОВАТ варто купувати в нас?

- найнижчі ціни в регіоні;

- наявність утеплювача Ізоват на складі;

- прямы поставки з заводу;

- доставка в зручний для вас час.

мінвата ІЗОВАТ

Утеплювач ІЗОВАТ має широку лінійку продукції. Це мінеральна вата для даху, мансарди, міжкімнатних стін, перекриття, утеплення фасаду також для промислової галузі, технічна ізоляція та інше.. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Косів, Журавно та інші міста та села.

Базальтова вата IZOVAT, мінвата Ізоват - Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці