Фальцева покрівля

Фальцева покрівля – це перевірений роками, класичний варіант перекриття даху. Застосування фальцевої покрівлі забезпечує ефективну вентиляцію даху від утворення накопичення конденсату на утеплюючих матеріалах типу мінеральної вати.

Варто зауважити, що фальцева покрівля має досить великий термін експлуатації, а при потребі дуже просто реставрується.

З'єднання листів типу «клік-фальц» забезпечує лекий та надійний монтаж покрівельеих листів без застосування додаткових інструментів та силікону. Відсутність отворів від саморізів як у випадку звичайної металочерепиці, на поверхні, за рахунок застосування прихованого типу кріплення, захистить від протечі покрівлі та утворення корозії на металі.

Технічні характеристики фальцевої покрівлі
Повна ширина, мм 540
Корисна ширина, мм 500
Діапазон довжин листів*, мм 1200 - 7 000*
Висота профіля, мм 23
Товщина*, мм 0,45 - 0,50*
Мінімальний кут нахилу 14

Широка гама кольорів дозволить підібрати покрівлю для будь-якого проекту.

Фальцева говрована покрівля

Класична фальцева покрівля

Фальцева покрівля типу трапеція

клік-фальц

Відео. Правильний монтаж фальцевої покрівлі.

Наша компанія продає фальцеву покрівлю, що виготовлена з металу провіднитх європейськи металургійних консернів. Наша продукці - це запорука вашого спокою та комфорту.

Замір та доставка фальцевої покрівлі в містах Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Бучач, Чортків, Косів, Ворохта, Верховина, Паляниця, Болехів, Стрий, Моршин, Бібірка, Ясеня, Бичків, Рахів, Мукачево, Чернівці- Безкоштовно!!

Фальцева покрівля в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях та Тернополі