Мінеральна вата ROCKWOOL

Що таке мінвата Rockwool?

Rockwool - це світовий лідер у галузі виготовлення негорючої теплоізоляції, а саме мінеральної вати на основі базальту. Продукція Rockwool виготовляється на 27 заводах Європи, Азії та Північної Америки. В Україну базальтова вата Rockwool постачається з Польщі. Така кам'яна вата використовується в любих будівельних інженерних конструкціях - промислових, жилих та в любих інших. Це чудовий утеплювач, звукоізоляція та вогнезахист.

При виробництві мінвати Rockwool використовуються високоякісні в'яжущі компоненти - резольні смоли нового покоління. Їхній вміст в утеплювачі складає в середньому 3,3%. У готовому продукті фенолформальдегідна смола знаходиться у твердому стані, не в рідкому та нерозплавленому, тому не несе школи для здоров'я та не виділяється в атмосферу. Мінеральна базальтова вата Rockwool має висновки експертів у відповідності санітарним нормам і правилам, а також ця компанія першою отримала сертифікат EcoMaterial Green, який свідчить про безпеку продукції. На відміну від скловати, Rockwool не дає усадки.

Кам'яна вата Rockwool на відміну від пінопласту - негорючий, та не виділяє шкідливих домішок під дією високих температур. Вона не горюча, та має високу паропроникність, що дуже важливо для створення комфортного мікроклімату в приміщенні. Крім того термін служби мінвати Роквул в декілька разів більший за термін служби органічних утеплювачів. Для теплоізоляційних матеріалів Rockwool немає чіткої залежності теплопровідності від щільності. Теплопровідність матеріалу Rockwool 35 і 200 кг/м.куб. може відрізнятись всього на 0,002 Вт/м °C.

Чому мінеральну базальтову вату ROCKWOOL варто купувати в нас?

- наша компанія є офіційним партнером РОКВУЛ УКРАЇНА, а отже ніяких підробок;

- наявність мінеральної вати РОКВУЛ на складів;

- найнижчі ціни в регіоні, індивідуальні нижки кожному;

- при більших об'ємах замовлення доставка безкоштовна!

Також мінеральна вата Rockwool має високу гідрофобність - здатність відштовхувати воду. Це означає що польський утеплювач не вбирає вологу з повітря, і має дуже низьке водопоглинання. Вода, яка попала на поверхню матеріалу не проникає в середину мінвати, цим самим не змінює її характеристики. Rockwool випускає мінвату для утеплення підлоги, мансарди, стін, даху та фасаду. Вона випускається у матах, рулонах та циліндрах. Плити бувають м'якими та жорсткими, в залежності від призначення. Термін служби базальтового утеплювача Роквул складає не менше 50 років. Також цей утеплювач неорганічний матеріал, а тому не являє собою харчову цінність для гризунів, та комах. Також не є придатним середовищем для розмноження бактерій, рослинності, плісняви та інших мікроорганізмів.

Наша компанія є сертифікованим партнером Rockwool, а тому ми зможемо задовільнити наших клієнтів відмінною якістю, швидкою поставкою та найкращою ціною. Велика кількість утеплювача РОКВУЛ знаходиться на нашому складі у м. Івано-Франківськ. За професійною консультацією та точним прорахунком мінеральної вати, звертайтесь в наш офіс за адресою - місто Івано-Франківськ вул.Хіміків 5б.

Наша компанія є офіційним представником ТМ РОКВУЛ у місті Івано-Франківськ

Rockwool Івано-Франківськ

Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Косів, Журавно та інші міста та села.

Властивості кам'яної вати Роквул:

Мінеральна вата ROCKWOOL, польська базальтова мінвата Роквул, краща ціна - Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород, Київ