Бітумна черепиця

Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця Shinglas

Бітумна черепиця Shinglas

Бітумна черепиця Акваіол

Бітумна черепиця Акваіол

Бітумна черепиця Tegola

Бітумна черепиця Tegola

Бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Kerabit

Бітумна черепиця Kerabit

Бітумна черепиця в Івано-Франківську за доступною ціною

Бітумна черепиця - це сучасний покрівельний варіант, що має широке визнання у всьому світі. В Україні вона також відома як: гнучка черепиця, м'яка крівля або катепал. Виготовляється бітумна черепиця вже понад 100 років, а в Європу прийшла із США та Канади. Саме в цих країнах житлові будинки у 95% випадках - мають покрівлі з бітумної черепиці. А це говорить про те, що матеріал дійсно якісний та забезпечує тривалий термін служби. Наприклад Канада, за кліматом дуже схожа на Західну Україну - сирість, гори, ліси, водойми, холодні зими. Навіть у таких, вкрай важких умовах - гнучка черепиця чудово справляється зі своїми обов'язками!

Основні переваги бітумної черепиці над металочерепицею -  шумо та теплоізоляція. На відміну від металочерепиці, м'яка крівля не промерзає взимку, не нагрівється влітку та не шумить під дощем та градом. А це дуже важливо, якщо у вашому будинку заплановані мансардні жилі кімнати. Бітумна черепиця виготовлена на основі надміцного склохолсту (скловолокна), який пропитаний бітумом. Зверху - кам'яна базальтова посипка, знизу - самоклеюча сторона. Якщо черепиця одношарова - потрібно буде додатково видалити захисну плівку для проклейки гонтів. У випадку двошарової черепиці - плівки не буде, адже вона має більшу вагу, кращу вітростійкість та гідроізоляцію. Досліди показали, що найдешевша двошарова черепиця буде надійнішою за дорогу одношарову бітумну черепицю. Якщо поглянути на Канаду та США, в цих країнах взагалі не накривають дахи одношаровою черепицею, а мінімум двох- та трьохшаровою. Це вимоги страхових компаній для більшого відшкодування у випадку природніх стихійних лих. Недоліком катепалу відносно металевих покрівель, також вважається відносно вища вартість, адже також потрібно придбати OSB-плити. Але такі плити є додатковою тепло, та шумоізоляцією, а переплата повернеться у вигляді економії на опаленні вже протягом першої зими.

Бітумна черепиця буває: окисленна, сбс-модифікована та апп-модифікована. Кожен вид має як свої переваги, так і недоліки. Найбільш нейтральним буде окисленна бітумна черепиця, розглянемо чому.. СБС та АПП це бітум після переробки нафти, який штучно модифікується для покращення властивостей. СБС краще себе поводить у холодну пору року, але при високій літній температурі виділяє неприємний запах, та подекуди стає вязким. АПП - виготовлено для більш жарких країн, у холодну пору року його неможливо використовувати за рахунок його ламкості. Також модифіковані види бітума - піддаються природному старінню, та швидко втрачають свій гарний зовнішній вигляд. Окислений - це бітум, через який штучно пропускають кисень на спеціальних установках. Після цього, природні хімічні процеси у бітумній черепиці зупиняються, вона не піддається штучному старінню, має достатню жорсткість, грубо кажучи це золота середина між АПП та СБС модифікованою черепицею, але не смердить, не тече, та не старіє.

На українському ринку можна знайти дуже багато пропозицій, а саме різних виробників, котрі твердять що саме вони найкращі. Різноманітні форми нарізки, кольористика та відтінки... Ми пропонуємо Вам, завітавши до нас в офіс, отримати кваліфіковану консультацію, та зробити правильний вибір стосовно виробника та моделі гнучої черепиці. Прямі поставки з заводів-виробників, дозволяють нам пропонувати кращі ціни на ринку бітумної черепиці. При замовленні комплектації покрівлі, заміри та доставка безкоштовні! Не втрачайте свій час, та не переплачуйте посередникам - звертайтесь до професіоналів, до нас! Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села.

ВІДЕО.Виготовлення багатошарової бітумної черепиці SHINGLAS від Техноніколь:

ВІДЕО.Виготовлення європейської бітумної черепиці IKO:

Бітумна черепиця за кращими цінами, катепал - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль

Піднятись до гори