Шведська металочерепиця SSAB

SSAB - шведська металургійна компанія, що заснована у 1978 році. Основна її спеціалізація - виробництво високоякісної сталі підвищеної міцності. Основний офіс компанії знаходиться у Стогольмі. Для виготовлення покрівельних листів, застосовується рулонна оцинкована сталь з полімерними покриттями.

Шведська металочерепиця SSAB - це черепиця високої якості. Вона виготовляється у двох видах покриття, а саме: поліестр матовий та Prelaq Nova Matt (Прелак Нова). В обох випадках мінімальна товщина сталі складає 0,5 мм, а вміст цинку = 275 г/м.кв. Гарантійний термін ССАБ від 10 до 30 років, в залежності від покриття. Металочерепиця SSAB на відміну від інших виробників листової металевої покрівлі вирізняється підвищеною стійкістю до корозії. Остерігайтесь підробок, з тильної сторони шведської металочерепиці має бути обов'язково присутнє лазерне водостійке маркування, що підтверджує свого виробника.

Наша компанія пропонує для Вас тільки сертифіковану продукцію, підтверджену документацією та гарантією. В залежності від заводу на якому профілюється рулонна сталь Ссаб, можна замовити потрібну модель металочерепиці у відповідному покритті. Колірну гамму можна переглянути завітавши до нас в офіс.

Модельний ряд металочерепиці SSAB:

MONTEREY (Монтерей)

SSAB montereySSAB monterey розмір

TIGLA (Тігла)

SSAB Тігла
SSAB Тігла розмір

MODERN (Модерн)

SSAB Модерн
SSAB Модерн розмір

Статус

металочерепиця Статус

металочерепиця Статус розміри

Олімп

SSAB Олімп
ArcelorMittal Олімп ромір
SSAB Олімп розмір 2

Premium (Преміум)

SSAB преміум
SSAB преміум розмір

ТОВ "Дах Центр Івано-Франківськ" - є офіційним дистриб'ютором покрівельних листів Ssab. В нас найкраща ціна в регіоні. Ціни уточнюйте на момент замовлення у зв'язку з нестабільністю курса валют. При замовленні повної комплектації покрівлі, заміри та доставка виконуються безкоштовно. Наші менеджери виконають прорахунок, зменшивши кількість відходу до мінімуму. Також в нас можна придбати супутню продукцію до покрівлі. Замір та доставка металочерепиці шведської в містах Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Бучач, Чортків, Косів, Ворохта, Верховина, Паляниця, Болехів, Стрий, Моршин, Бібірка, Ясеня, Бичків, Рахів, Мукачево, Чернівці- Безкоштовно!

Шведська металочерепиця SSAB Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці. Краща ціна!