Водостічні системи

Водостічні системи металеві та пластикові, ринви Івано-Франківськ

Водостічна система - обов'язкова складова кожного будинку, що служить для відводу дощової води з покрівлі. Правильно змонтовані водостічні системи не тільки дозволять зберегти фасад будинку у гарному стані, але й прослужать у рази довше. В залежності від розмірів площин даху розраховується підходяща система водостоку, це може бути, наприклад розмір ринва/водостічна труба: 150/100 мм, 130/100 мм, 125/90 мм, 90/75 мм. За типом матеріалу ринви бувають: пластикові (пвх), металеві оцинковані, титан-цинкові та мідні.

Пластикові водостічні системи легкі в монтажі, гнучкі, не піддаються корозії, не шумлять під дощем, а головне дешевші за металеві. Також вони мають певний ряд недоліків, а саме: слабкість до уф-випромінювання, тобто більший % вигорання, теплове розширення, потрібно частіше застосовувати кронштейни, гаки для кріплення ринви, відсутність снігозатримки на даху - означає часткову заміну водостоку на весні. Тобто при умові якісного та правильного монтажу можна зекономити на водостічній системі.

 Металеві водостічні системи - це якісь, надійність, та престиж. Такі водостоки чудово себе поводять під відкритим сонцем, % вигорання їх достатньо низький. Металеві ринви легше підібрати за кольором схожим до кольору покрівлі. Вони міцніші, не тріскають під час лавинного зсуву снігу. Їхніми недоліками є: у випадку глибоких подряпин - поява корозії, шумлять під час опадів, відносно висока ціна.

Чому водостічні системи варто купувати в нас?

- найбільший вибір виробників та найнижчі ціни в регіоні;

- наявність пластикових пвх та металевих водостоків;

- знижки від 20 до 50% кожному клієнту;

- доставка по всій Україні.

За формою водостоки бувають прямокутні та круглі, останні є найпопулярнішими. Комплект водостічних систем складається з: ринви (жолоба), заглушки ринви, гачки (кріплення ринви) довгі та короткі (торцеві), лійки, коліна, водостічна труба, кріплення труби (дюбель та хомут), трійник, ревізія, кути зовнішні та внутрішні. Наша компанія є офіційним представником різноманітних виробників водостоків, а наші менеджери допоможуть правильно розрахувати водостічну систему, також кожен клієнт отримає гарну знижку! Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села.

Монтаж водостічної системи:

 Водостічні системи, металеві та пластикові водостоки, ринви, краща ціна - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль