Купити мансардні вікна в кредит, з отриманням компенсації по європейській програмі IQ energy.

мансардні вікна в кредит по програмі IQ-Energy

Мансардні вікна - це дахові вікна, що призначені для освітлення мансардних приміщень та забезпечення свіжого повітря в них. Дахові вікна створюють комфорт в оселі, та надають довершений вигляд вашій покрівлі. Всі мансардні вікна мають гартоване зовнішнє скло, що здатне витримувати великі ударні нагрузки. Склопакети в таких вікон зазвичай енергозберігаючі. Для холодних горищ можна придбати вікно-люк (вилаз на дах), який надає легкий вихід на дах та забезпечує додаткове освітлення горища. Слід пам'ятати що дахове вікно це ще й частина покрівлі.

Мансардні вікна не виготовляються під замовлення, а йдуть вже в готових фіксованих розмірах. В залежності від площі приміщення та кута нахилу даху розраховується потрібний розмір. Також від цього залежить вибір з якою ручкою потрібно придбати вікно - верхня чи нижня. Сучасні дахові вікна зазвичай комплектуються вентиляційною щілиною, яка забезпечує приток свіжого повітря, та при цьому не збільшує тепловтрати. За відкриттям поділяються на обертальні (центральна вісь повороту), з піднятою віссю обертання, з верхньою віссю та комбіновані. Майже у всіх виробників є можливість довстановлення електроприводу, що забезпечує дистанційне керування у важко доступних місцях. Також нас часто питають чи буває глухе мансардне вікно, відповідь - ні, не буває.

Що слід враховувати при покупці мансардного дахового вікна?

Для офісів та жилих кімнат в основному використовуються дерев'янні дахові вікна з одно або двохкамерним склопакетом. Для ванних кімнат, теплиць, басейнів та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості використовуються ПВХ або поліуританові мансардні вікна. Наша фірма що знаходиться у Івано-Франківську, пропонує продукцію лишень від перевірених часом європейських виробників, на які діє офіційна гарантія. Доукомплектовати дахові вікна можна різноманітними аксесуарами (шторки, ролети, маркізети, жалюзі та інше), також додатково можна придбати оригінальний утеплювач що зменшує тепловтрати в холодну пору року. Слід враховувати тип покрівлі, тому як окрім вікна, потрібно купити комір (гідроізоляція) - для пласких або профільованих дахів. Наша компанія є офіційним представником найбільших виробників вікон, і тому наш склад-магазин може запропонувати вам найкращу ціну. Спеціальні пропозиції надаються для багатоповерхівок та готелів Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Ужгорода, Тернополя та інших міст України.  Слід пам'ятати що мансардне вікно - виконує функцію покрівлі, тому обирати їх потрібно вкрай уважно. Якщо ви ще не вирішили щодо розміру, моделі та комплектації мансардного вікна - телефонуйте, ми знайдемо варіант, найоптимальніший для вас 097 90 40 698, 099 476 38 98! Наш склад мансардних вікон знаходиться у місті Івано-Франківськ, вул. Промислова 31, виставкова зала - Івано-Франківськ, вул.Хіміків 5б. Здійснюємо монтаж - Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Також пропонуємо нашим клієнтам якісний монтаж дахових вікон з гарантією.

Монтаж дахового вікна.

Як вибрати мансардне вікно.

Мансардні дахові вікна, вилази, люки на дах, ціни - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Чернівці