Мансардні дахові вікна FAKRO

Мансардні дахові вікна мають забезпечувати не тільки легке використання, а ще: зручність, комфорт та безпеку. Конструкція мансардного вікна Факро створена так, щоб максимально продуктивно забезпечити кімнату сонячним денним світлом та притоком повітря без додаткових втрат тепла. Застосовуючи найсучасніші рішення для створення цих вимог мансардного вікна FAKRO стали виробничим стандартом.

Такі опції, як автоматизована вентиляційна щілина, що забезпечує приток свіжого повітря та система topSafe®, що збільшує стійкість до злому, це революція на ринку безпечних технологій. Завдяки цьому, FAKRO створили одні з найенергоефективних  дахових вікон.

FAKRO виготовляє аеликий асортимент товарів, що надають комфортні умови для проживання у мансардних кімнатах. Асортимент мансардних вікон Факро за функціональністю поділяються на: обертальні вікна, відхильно-обертальні вікна, карнизні вікна, дахові выкна люки та світлові тунелі. Всі вікна Fakro можуть бути також укомплектовані аксесуарами для мансардних вікон, такими як жалюзі, сонцезахисні штори, зовнішні маркізи та ролети, система керування
Z-Wave та система видалення диму.

Мансардні дахові вікна FAKRO, ціни Факро - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород