Водостічна система ProAqua

Водостічна система ProAqua (ПроАква) - високоякісний польський продукт, що виготовляється з ПВХ (полівінілхлориду), доступна у 3-х розмірах. Водосток ProAqua можна вибрати з 6 кольорів, саме той, що найкраще підійде для екстер’єру Вашого дому. Водостічну систему ПроАква серед інших конкурентних продуктів, виділяє багаторічна стійкість до вигорання, а також термо-стабільність всіх її елементів, стійкість до агресивних субстанцій, що містяться в дощовій воді.

 Proaqva

Технічні рішення що використовуютья при виготовленні водостоку ПроАква, забезпечують бездоганну службу всього ринви протягом багатьох років. Також, на всіх горизонтальних елементах (кутах, з’єднувачах, лійках) нанесені монтажні позначення для правильного монтажу ринви. Герметизація вузлів з’єднань водостічної системи зебезпечується ущільнювачами (з мастилом) необхідної форми, котрі мають 2 демпферні (повітряні) камери та три гребені що виступають. А це потрібно для того, щоб у випадку зміни температур завадити ковзанню та зміщенню, ущільнювачі знаходяться на елементах водостоку у спеціальній канавці. Також у ProAqva є 2 види кріплення: за допомогою коротких торцевих гаків та сталевих довгих гаків з порошковим пофарбуванням у кольорі потрібної системи. Прикріпити водостічну трубу до стіни можна з допомогою пластикових або стальних хомутів. Кожен алемент польського водостоку Проаква - загорнутий в окрему упаковку, при цьому жоден конкурент цього не робить!

Гак торцевий ProAqvaКоліно ProAqvaКут зовнішній ProAqvaКут внутрішній ProAqvaЛійка ProAqvaМуфта труби ProAqvaТримач труби ProAqvaЗаглушка ринви ProAqva

Краща ціна на водостічну систему Proaqva від офіційного представника в регіоні. Купуйте якісні товари без переплат!

Польська пластикова водостічна система ProAqua Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород