Мансардні дахові вікна VELUX

Фірма VELUX – вважається лідером у свті, в галузі виробництва дахових мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів. Мансардні вікна Велюкс завоювали авторитет не тільки у власників цього продукту, але й у будівельників та архітекторів. Більше 15 років компанія VELUX офіційно представлена в Україні, та має широку мережу складів з відмінною логістикою. Це означає, що споживачі дахових вікон VELUX можуть розраховувати на тех-підтримку виробника, сервісне обслуговування, та консультації від найкращих спеціалістів компанії.

В Україну мансардні вікна Велюкс поставляються з: Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції. Усі заводи по виробництву VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (отруйне середовище, 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Дерево з якого виготовляють вікна VELUX також має сертифікати FSC або PEFC.

Основні переваги дахових вікон Велюкс:

- Енергоефективність (енергозберігаючі склопакети).

- Функціональність (можна вибрати різноманітні типи відкриття, розміри, та комплектацію вікон).

- Естетичність (сучасний дизайн, що підійде для усіх типів мансард).

- Більше світла (найбільша площа склопакету серед конкурентів).

- Вентиляція (навіть стандартні базові вікна мають вмонтовану вентиляційну щілину).

- Безпечність (безпечні склопакети триплекс, антивандальні замки).

- Довговічність (всі вікна мають гарантію 5 років, в комплекті з BDX - 10 років).

Мансардні вікна ВЕЛЮКС виготовляються у двох серіях – оптимальне рішення Optima та покращеної серії Premium, що підійде для найвибагливіших клієнтів. Кожна з цих серій дахових вікон свої цікаві новинки, інноваційні та універсальні пропозиції. Також виробником вікна укомплектовуються різноманітними сонцезахисними аксесуарами, починаючи від шторок на гачка та закінчуючи захисними ролетами на дистанційному управлінні. Гідроізоляційні коміри Велюкс можуть бути як для плоскої так і для профільованої покрівлі. Також для прикладу в серії Оптіма є вікна з безпечним склопакетом - триплекс (два скла проклеяні між собою плівкою), а це значить що навіть у непрогнозованих випадках життя - скло не посипеться на людей що знаходяться під вікном. На упаковках з продукцією VELUX завжди є маркування, що вказує на європейське походження продукції. Для холодних приміщень та горищ що не опалюються продаються недорогі вікна-люки VLT. В залежності від застосування можуть бути дерев'янні, пвх, або поліуретанові мансардні вікна. Наша компанія є прямим партнером фірми Велюкс, також підтримується складська позиція вікон у місті Івано-Франківськ, що дозволяє надавати нашим клієнтам найкращі ціни в Україні.

Відеоінструкція з монтажу дахових вікон Велюкс:

Врізка вікна в готовий дах:

Мансардні дахові вікна VELUX, ціни Велюкс - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль