Цементно-піщана черепиця
Цементно-піщана черепиця, або як її ще називають - бетонна черепиця, відноситься до різновиду натуральної черепиці. За своє багаторічне існування, вона отримала визнання не тільки в Україні, але й у Європі. Процес виготовлення цементно-піщаної черепиці не потребує великих затрат часу та коштів у порівнянні з керамічною черепицею. Бетонна черепиця складається із: цементу, піску, води а також окису заліза, завдяки якому надається потрібний колір, стійкий до ультрафіолету (низький відсоток вигорання). Виготовлення цементно-піщаної черепиці проходить шляхом гарячої екструзії , продавлення цементно-піщаної суміші у відповідні форми під великим тиском при температурі близько 60 градусів Цельсія.
Переваги цементно-піщаної черепиці - це довговічність, міцність, надійність, екологічність, чудовий естетичний вигляд покрівлі, гарна шумо- та теплоізоляція та на відміну від керамічної черепиці вона є доступнішою по своїй вартості. За принципом бетону така покрівля з кожним роком стає міцнішою. Гарантія на цементну черепицю в середньому складає 30 років, а термін експлуатації не менше 100 років. До недоліків можна віднести хібащо - вагу, яка в залежності від моделі черепиці може складатив середньому 40-45 кг/м.кв. Але ця вага гарантує чудову вітростійкість, а це означає що ЦПЧ на відміну від металочерепиці під час сильних поривів вітру не зірветься. Також така покрівля рекомендована для будинків, що збудовані із брусу - для швидшої усадки дерева. Вона не потребує спеціального догліду. Цементно-піщана черепиця може бути як у матовому, так і у глянцевому покриттях.
Ціни на цементно-піщану черепицю знаходяться в межах цін металочерепиці середньої якості. А термін служіння такої покрівлі в декілька разів довший, також така покрівля зменшить витрати на опалення взимку в 3-4 рази. Найголовніший міф про бетонну покрівлю - це те що фундамент та стіни не витримають такої ваги. При розробці плану будинку розраховується снігова нагрузка в 200 кг/м.кв. даху, тому різниця у вазі до 40 кг насправді для цього параметру не суттєва. Нагрузка на фундамент будинку по відношенню до коробки по вазі складає в середньому 2-3%, що теж не може вплинути на руйнування. Єдине що потрібно - грубша обришітка (50х50мм), та підсилення стропильної системи в залежності від конфігурації до 20%. Наша компанія є офіційним партнером провідних виробників цементно-піщаної черепиці, тому ми зможемо надати кращу ціну, та зробити безкоштовну доставку у любий куточок України.
Відео. Монтаж цементно-пыщаної черепиці: