Підкладочний килим

Підкладочний килим, або як його ще називають - підстилка під бітумну черепицю, це матеріал, що призначений для додаткової гідроізоляції покрівлі, також його використовують як тимчасову покрівлю. У більшості випадків його купують для гідроізоляції ОСБ плити при монтажі скатної покрівлі з бітумної черепиці. Підстилочний килим повинен бути еластичним, щоб при зміні температур на ньому не появлялись розриви. Підкладка під бітумну черепицю також допомагає приховати деякі нерівності даху, а у випадку коли він має зовнішні сторони обтягнуті поліестром - допомагає безпечно пересуватись по даху. Навіть у випадку пошкодження покрівельного матеріалу - підстилочний килим допоможе запобігти протіканню на тривалий час доки не відбудеться ремонт даху.

Підкладочні килими під бітумну покрівлю - це скловолокно, що пропитане модифікованим бітумом, та має покриття з кварцевої посипки (піску) та більш надійне - поліестрове (тканинне). Площа рулону в залежності від виробника може складати від 15 до 40 м.кв. Монтаж його достатньо простий, потрібно розгорнути килим по горизонталі покрівлі, та закріпити покрівельними цвяхами. Перекриття між слоями ковра має бути не менше 10 см, в залежності від кута нахилу даху. У випадку якщо кут менше 20 градусів - використовують самоклеючі підкладочні килими. Також якщо кут більше 40 градусів - підстилку можна кріпити тільки по периметру даху, для захисту від атмосферних опадів.

Слід пам'ятати, що при наявності підкладочного ковра на вашій покрівлі, у разі появи гарантійного випадку - це прискорює компенсацію, та покриває додаткові витрати, такі як доставка, та заміна матеріалів. В нас ви завжди зможете придбати якісний підстилочний матеріал, за найкращу ціну. Не економте на свому спокої!

Підкладочний килим, підстилочний матеріал під бітумну черепицю, ціни - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль