Керамічна черепиця

Керамічна черепиця Roben

Керамічна черепиця Roben

Керамічна черепиця Braas

Керамічна черепиця Braas

Керамічна черепиця Creaton

Керамічна черепиця Creaton

Керамічна черепиця Jacobi

Керамічна черепиця Jacobi

Керамічна черепиця, також відома як натуральна черепиця - найнадійніший та найдовговічніший покрівельний матеріал, визнаний у всьому світі. Термін служби експлуатації керамічної дахівки складає більше 100 років. Це підтверджено дахами старої Європи. Окрім довговічності, керамічна черепиця - це гарно, дахи виготовлені з натуральної черепиці - завжди виділяються з-поміж усіх інших, та підкреслюють витончений смак, та заможність домовласника. Така покрівля монтується з окремих черепиць, розхід яких в середньому складає від 10 до 15 штук/м.кв.

Керамічна черепиця виготовляється із глини, а глина в свою чергу має чудові теплоізоляційні характеристики. Наприклад, у порівнянні з іншими видами покрівельних матеріалів - натуральна черепиця буде значно дорожча. Але якщо порівняти тепловтрати, витрати на опалення, термін служби, - керамічна черепиця протягом 2 - 4 років експлуатації окупить цю різницю, особливо за умов розміщення під дахом жилих мансардних приміщень. Також для мансардних кімнат, глиняна черепиця - це чудова шумоізоляція, що захистить від дощу, граду та інших шумів.

На сьогоднішній день, доступні різноманітні моделі керамічної черепиці, а саме: класична хвиляста, старовинна марселька, бобровий хваст (рибна луска), або сучасна - плоска черепиця. За типами покриття, кераміка ділиться на: натуральну (червона, без покриття), ангобована (матова) - покриття що наноситься на черепицю та випікається з нею при температурі 1000оС, у цьому покритті є можливість обрати потрібний для вас колір, за рахунок широкої колірної гами. Також є елітне покриття - глазур, глянцевого типу. Його перевага в тому, що керамічна глазурована черепиця має виразний блиск, не вбирає вологість, та легше самоочищається. Золота середина - це ангобована натуральна черепиця, вона гарно виглядає, і ціни на таку черепицю відносно не високі, в середньому коливаються від 9 до 12 Євро/м.кв.

Середня вага керамічної черепиці, в залежності від виробника та моделі, знаходиться у межах 35-40 кг/м.кв. Гарантія на таку продукцію в основному складає 30 років. Відсоток відходу в такої покрівлі також буде незначним, у випадку слкдних конструкцій покрівель. В нас ви завжди можете замовити прорахунок натуральної керамічної черепиці у декількох варіантах комплектацій. Наша компанія взмозі запропонувати найкращі ціни на цю продукцію, адже ми є офіційним імпортером деяких виробників натуральної черепиці на тереторії України. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Заміри, прорахунок та доставка при замовленні комплектації покрівлі - безкоштовні!

Монтаж керамічної черепиці.

Керамічна натуральна черепиця, ціни - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Чернівці

Піднятись до гори