Фінські водостічні системи АКВЕДУК (Aqueduct)

Фінська водостічна система Акведук - виготовляється з надійного, та одного з найкращого на сьогоднішній день за якістю листового металу шведського виробника SSAB. Товщина металу складає 0.6 мм, який з обох сторін має поліуританове покриття 35 мкм. Відповідає стандарту ISO 2808. Вміст цинку металу  складає 275 г/м.кв., що є на сьогоднішній день одним з найкращих показників.

Гарантія на водостічні системи АКВЕДУК (Aqueduct) 50 років!

Акведук метал

Дах Центр ІФ - ексклюзивний партнер компанії АКВЕДУК в Івано-Франківській області!

Фінські водостічні системи АКВЕДУК (Aqueduct) Івано-Франківськ

На сьогоднішній день Акведук виготовляє водостічні системи двух типів, а саме - 125/87 та 150/100. Виготовляється продукція Акведук на фінському обладнанні, тому її геометрія ідеальна, а це означає швидкий та надійний монтаж. А завдяки додатковій герметизації з'єднувальнх елементів та заглушок ви можете зекономити на таких витратах, як силікони та герметики.

Гарантія на водостічну систему Акведук складає 50 років!

ринви Акведукводосток Акведук

Елементи водостічної системи Акведук:

ринва Акведук

з'єднання ринви Акведук

труба Акведук

лійка акведук

гак акведук

Здійснюємо доставку металевих водостічних систем Акведук по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Ціни на водостічні системи та ренви в нас найкращі!

Водостічна система Акведук (Aqueduct) Івано-Франківьск, Львів, Тернопіль, Чернівці

 

Технічні характеристики

  • виробник: Aqueduct (Акведук)
  • товщина: 0,6 мм
  • гарантія: 50 років
  • вміст цинку: 275 г/м.кв.