Системи блискавкозахисту та громовідводу.

Одним із найнебезпечніших природніх явищ є блискавка. При попаданні блискавки в будинок - можливе пошкодження покрівлі, вихід з ладу електроприборів та навіть може виникнути пожежа. Зовнішній блискавкозахист може бути активний або пасивний. Пасивний блискавкозахист - це штир (блискавкоприймач), роміщений у найвищій точці будинку, натягнутий дріт або металева сітка, та заземлювач. Активний блискавкозахист - це вже складніша система, що має більший радіус дії ніж пасивний. А це дозволяє захистити від блискавки не тільки будинок, але й прилеглу територію.

Пасивний блискавкозахист

Елементи громовідводів мають бути виготовлені з металів що не піддаються корозії - мідь, алюміній, або хоча б оцинкована сталь. Заземлення є невід'ємною частиною системи блискавкоахисту та забезпечує безпечне відведення небезпечної напруги в землю. Система заземлення може являти собою як один електрод, так і цілу стальну конструкцію, що зарита в землю на певну глибину.

Деякі елементи системи блискавкозахисту:

активний блискавкозахистБлискавкоприймач алюмінієвийРеєстратор ударів блискавки

коньковий блискавкоприймачПВХ тримач струмовідводуструмотримач для ринви

тримач дроту з дюбелемтримач круглий коньковийтримач круглий кутовий

затискач дротустержень заземленнястальна полоса заземлення

дріт алюмінієвийдріт міднийдріт оцинкований

Для правильного розрахунку необхідної кількості та вартості системи блискавкозахисту (громовідводу), вам потрібно надати для нас максимально точну інформацію, розміри будинку (дах, фасад, план), місцевість, наявність водойм, матеріали стін, даху, водостоку, який грунт та інше. Проводимо розрахунок блискавкозахисту як для приватного так і для промислового сектору.

Блискавкозахист (громовідвід), ціни систем блискавкозахисту Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль