Канадський сайдинг та софіт Mitten Featured

Сайдинг Mitten (Міттен) виготовляється на канадському заводі Mitten Inc. з 1959 року, та чудово зарекомендував себе по всьому світу. Сайдинг Mitten чудово себе поводить у різних кліматичних умовах, географія його використання окрім Канади, включає - Америку, Європу, Австралію, Росію, Україну. Сайдинг легко монтувати, не потребує великих витрат та зусиль в обслуговуванні.

Провідні фахівці з лабораторії Mitten Inc. здійснюють тестування сайдингу та софітів на протязі всього процесу виготовлення продукції Міттен: від етапу підготовки сировини для виробництва, до тестування готового сайдингу та софіту. Фірма Mitten Inc. є членом Університету Вінілового Сайдингу (VSI), що об'єднює найбільших виробників сайдингової продукції в світі, тому весь виробничий процес строго сертифікований, а якість сайдингу перевіряєтьсязгідно з прийнятими нормативами не тільки компанії Mitten Inc., але й тест-лабораторії VSI.

Сайдинг та софіт Міттен виробляється тільки з високоякісної сировини. Готова продукція постійно піддається найважчим тестам та випробуванням, що по своїм характеристикам переважають загально-прийняті стандарти на ударостійкість та термостійкість (великі перепади температур). На весь сайдинг Mitten поширюється пожиттєва гарантія. Вона гарантує клієнтам відсутність розслоювання, вздуття, оббивання та інших дефектів матеріалу.

Колірна гамма сайдинга Mitten:

Колірна гамма софіту Mitten:

Софіт коричневий        Софіт білий

Довжина панелі софіту - 3.66 м

ширина панелі - 0.3 м

товщина - 1.2 мм.

Софіт може бути перферований (з вентиляцією) та не перферований.

Канадський сайдинг та софіт Mitten (Міттен) Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Чернівці.

Технічні характеристики

Піднятись до гори