Четвер, 15 лютого 2018 10:32

Звукоізоляція стін, стелі, підлоги. Шумоізоляція дому та квартири.

Для комфортного проживання у своїй оселі, тим паче якщо це квартира у багатоповерхівці, наявність хорошої звукоізоляції - є першочерговою. Чудовою шумоізоляцією стін, стелі, чи підлоги - є утеплювач на основі базальтового волокна, а саме - польська мінвата Rockwool. Розглянемо дві моделі цього виробника з спеціальним плетенням волокна, які варто придбати для хорошої звукоізоляції.

SUPERROCK (Суперрок)

Це хороший утеплювач, що має щільність 38 кг/м.куб. Його використовують для утеплення стін як всередені приміщень, так і для вентильованого фасаду, підвісних стель, підлоги по лагах. Коефіцієнт теплопровідості складає λ=0,035 W/m⋅K. Коефіцієнт звукопоглинання такої мінеральної вати: AW = 0,75  для товщини від 50 до 99мм, та AW = 0,95  для товщини від 100 до 200мм.

ROCKTON (РОКТОН)

Це відмінний утеплювач, щільність якого складає 50 кг/м.куб. Його також використовують для утеплення стін як всередені приміщень, так і для вентильованого фасаду, підвісних стель, підлоги по лагах. Коефіцієнт теплопровідості також складає λ=0,035 W/m⋅K. Коефіцієнт звукопоглинання такої мінеральної вати трошки кращий за суперрок, і складає: AW = 0,70  для товщини від 50 до 99мм, та AW = 0,95  для товщини від 100 до 200мм.

Відповідно до характеристик цих двух моделей можемо зробити висновок: ROCKTON має трошки краще звукопоглинання при використанні утеплення товщиною до 10см, але якщо використовувати більшу товщину, звукоізоляційні характеристики будуть такими ж як і у SUPERROCK. За рахунок більшої густини, Роктон краще витримує вертикальні нагрузки, але це грає роль у випадку високих стін, висотою понад 6 метрів. У плані ціни - Суперрок значно дешевший. Вибирати Вам. Наша компанія є офіційним представником Роквул в Україні, тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на весь модельний ряд цього виробника.

Звукоізоляція стін, стелі, підлоги. Шумоізоляція дому та квартири Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль

Піднятись до гори