Шведська металочерепиця SSAB Featured

SSAB - шведська металургійна компанія, що заснована у 1978 році. Основна її спеціалізація - виробництво високоякісної сталі підвищеної міцності. Основний офіс компанії знаходиться у Стогольмі. Для виготовлення покрівельних листів, застосовується рулонна оцинкована сталь з полімерними покриттями.

Шведська металочерепиця SSAB - це черепиця високої якості. Вона виготовляється у двох видах покриття, а саме: поліестр матовий та Prelaq Nova Matt (Прелак Нова). В обох випадках мінімальна товщина сталі складає 0,5 мм, а вміст цинку = 275 г/м.кв. Гарантійний термін ССАБ від 10 до 30 років, в залежності від покриття. Металочерепиця SSAB на відміну від інших виробників листової металевої покрівлі вирізняється підвищеною стійкістю до корозії. Остерігайтесь підробок, з тильної сторони шведської металочерепиці має бути обов'язково присутнє лазерне водостійке маркування, що підтверджує свого виробника.

Наша компанія пропонує для Вас тільки сертифіковану продукцію, підтверджену документацією та гарантією. В залежності від заводу на якому профілюється рулонна сталь Ссаб, можна замовити потрібну модель металочерепиці у відповідному покритті. Колірну гамму можна переглянути завітавши до нас в офіс.

Модельний ряд металочерепиці SSAB:

MONTEREY (Монтерей)

SSAB montereySSAB monterey розмір

TIGLA (Тігла)

SSAB Тігла
SSAB Тігла розмір

MODERN (Модерн)

SSAB Модерн
SSAB Модерн розмір

Олімп

SSAB Олімп
ArcelorMittal Олімп ромір
SSAB Олімп розмір 2

Premium (Преміум)

SSAB преміум
SSAB преміум розмір

ТОВ "Дах Центр Івано-Франківськ" - є офіційним дистриб'ютором покрівельних листів Ssab. В нас найкраща ціна в регіоні. Ціни уточнюйте на момент замовлення у зв'язку з нестабільністю курса валют. При замовленні повної комплектації покрівлі, заміри та доставка виконуються безкоштовно. Наші менеджери виконають прорахунок, зменшивши кількість відходу до мінімуму. Також в нас можна придбати супутню продукцію до покрівлі.

Шведська металочерепиця SSAB Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці. Краща ціна!

Піднятись до гори