мінеральна вата в кредит по програмі IQ-Energy

Мінеральна вата - це теплоізоляційий матеріал, що призначений для утеплення жилих та нежилих споруд, приміщень та різноманітних систем (опалювальних, водопровідних). Поняття мінеральна вата включає в себе як скловату так і базальтову, або як її ще називають - кам'яна вата. Розглянемо кожен з них.

Скловата - це волокнистий мінеральний теплоізоляційний матеріал, що виготовляється з тої ж сировини, що й звичайне скло, або з відходів скляної промисловості. Переваги скловати - це гнучкість рулонного матеріалу, за рахунок довгого волокна, також низька ціна по відношенню до базальтової. Недоліком скловати є мала густина, а це означає що буде значна усадка матеріалу з роками, також вона затримує вологість в собі, та має короткий термін служби.

Кам'яна, базальтова вата - чудовий утеплювач, з відмінними шумо- та теплоізоляційними характеристиками, що виготовляється шляхом плавлення виверджених твердих базальтових порід. Основні переваги базальтової мінвати - довговічність (термін служби 50-100 років), хороша теплоізоляція та шумоізоляція, висока щільність (густина), завдяки якій товщина утеплювача з роками не зменшується. Також є великий різновид базальтового утеплювача: вата для утеплення мансарди, даху, підлоги по лагам, фасадна мінвата, для утеплення плоских покрівель та багато інших.

Мінвата - на відміну від інших утеплюючих аналогів є дихаючим матеріалом, а це забезпечує низьку теплопровідність, а отже більше тепла залишиться у приміщенні. Також базальтова мінеральна вата негорючий матеріал на відміну від пінопласту, тобто її пожежобезпечність знаходиться на найвищому рівні. В залежності від потреб, можна придбати потрібну мінвату. Наприклад: для утеплення підлоги - рулонна вата щільність 23-30 кг/м.куб., для утеплення мансарди та даху - листова вата що має густину 26-35 кг/м.куб., стінова вата слкдає 35-45 кг/м.куб., вентильовані фасади - 75-85 кг/м.куб., фасади під декоративну штукатурку - 90-145 кг/м.куб. Але слід пам'ятати, що кваліфікований продавець повинен правильно розраховувати не тільки потрібну товщину та густину вати, але й у випадку зовнішнього утеплення фасаду міцність на розрив перпендикулярно до волокна мінвати в залежності від висоти будинку. Також існує міф що мінеральна вата містить формальдегіди, які шкідливі для здоров'я людини. Так, формальдегід справді є шкідливим сполучником, але його вміст настільки малий, навіть в порівнянні з домашніми меблями, а пінопласт в порівнянні з мінватою по вмісту шкідливих домішок прирівнюється до яду. Такі виробники базальтової мінеральної вати, як ROCKWOOL , IZOVAT та Техноніколь є абсолютно безпечними для використання в жилих приміщеннях згідно європейських нормативів та стандартів.

Утеплення даху (мансарди), перекриття між поверхами, фасаду (зовнішніх стін).
мінвата для утеплення будинку
Утеплення під сайдинг, тришарових зовнішніх стін, каркасних стін.
утеплення будинку мінватою

Чому мінеральна вата ROCKWOOL найкраща серед утеплювачів?

Правильний монтаж мінеральної вати, в сукупності з паро та гідроізоляційними плівками - це довговічність утеплювача, та економія витрат тепла в домі. Наша компанія є офіційним представником найбільших та найякісніших виробників мінвати. В нас один з найбільших складів по продажу утеплювача з кам'яної вати в Івано-Франківській області. А це в свою чергу означає - постійна наявність матеріалу на складі, відмінні ціни для наших клієнтів, можливість отримати професійну консультацію стосовно монтажу. Найголовныше пам'ятайте: чим більша товщина мінеральної вати - тим менші витрати на газ та електрику в декілька наступних десятиліть! Дах Центр Івано-Франківськ - оптові ціни на мінеральну вату для фасаду та даху.

Звукоізоляція стін, стелі, підлоги. Шумоізоляція дому та квартири.

Утеплення фасаду ватою Frontrock Max E:

Переваги базальтової мінеральної вати:

Виготовлення мінеральної вати Роквул:

Мінеральна вата, кам'яна, листова базальтова та рулонна скловата, кращі ціни - Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Рожнятів, Яремче, Надвірна, Рогатин, Галич

Піднятись до гори