Водостічна система RAIKO

Raiko Premium - це польська металева водостічна система, що ідеально підходить для любої покрівлі. Досвід роботи та постійна близька співпраця з клієнтами, сприяють створенню новітніх елементів водостічної системи Райко. Навіть найменший та найпростіший елемент водостоку Raiko Premium, є результатом роботи оптимальних технологічних рішень, унікальність яких підтверджена та запатентована.

Водостічна система Raiko Premium - це водосток, котрий був спроектований з урахуванням глибокого аналізу та урахуванням усіх недоліків та переваг металевих водостічних систем. На сьогоднішній день, без перебільшення, Райко - це одна з кращих систем у світі по якості та довговічності.

Переваги водостоку Raiko Premium:

  • гарантія - 30 років;
  • сировина заводу SAAB - сталь Rain Water System 0,6 мм;
  • захист від зовнішніх атмосферних впливів та корозії - покриття Prelax RWS;
  • тримачі (гаки) ринви виготовлені з металу 4 мм, що забезпечують стійкість до великих навантажень;
  • з'єднувачі ринви мають ущільнюючу резинку від Michelin - а це високі показники еластичності та морозостійкості;
  • скандинавска форма ринви, що має найкращі гідравлічні характеристики.

переваги RAIKO

Елементи водостоку Raiko Premium:

труба Raiko Premiumтрійник Raiko Premiumкут внутрішній Raiko Premiumводовідвід Raiko Premiumвиливка Raiko Premiumз'єднання ринви Raiko Premiumкут зовнішній Raiko Premiumзаглушка Raiko Premiumгак комбі торцевий Raiko Premiumколіно Raiko Premiumгак довгий Raiko Premiumхомут труби під дюбель Raiko Premiumхомут труби під шуруп Raiko Premiumринва Raiko Premiumлійка Raiko Premium

Доступні кольори системи Райко:

RAIKO кольори

Наша компанія є офіційним диллером Райко в Україні, тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на ці водостічні системи.

Водостічні системи RAIKO (Райко) Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль

Піднятись до гори