Onduline та Onduvilla

onduline

Ондулін — це легкі, міцні, хвилясті листи з чудовими гідроізоляційними властивостями. На відміну від інших покрівельних матеріалів, Ондулінне піддається корозії. Також ця покрівля є безшумною у дощ. Малий відсоток утворення конденсату в утеплювачі. Високоякісний барвник ніколи не облізе на листах Ондуліна. Гнучка черепиця Ондулін має малу вагу. Покрівельні листи Ондулін вже давно завоювали свою прихильність, що доступна на ринку вже більше 50 років. Такий Єврошифер Onduline потрібний - як в приватній забудові, так і в промисловому будівництві.Покрівельні листи Ондуліна складаються з - целюлозних волокон, бітума, мінеральних пігментів і смол.

Колірна гама Onduline:

 Onduline червоний

Onduline коричневий

Onduline сланець

Onduline зелений

Ондувіла — це об'ємна бітумна черепиця з особливою формою і розколіркою , що нагадує натуральну черепицю. Ондувілла прекрасно поєднується з дерев'яними, кам'яними будинками або будинками з цегли.

onduvila

Колірна гама Ондувіла:

 

Розмір одного листа Ондувіли — 107×40 см. Ондувиллу легко транспортувати в багажнику легкового автомобіля та монтувати. Особливе тонування кожного листа додасть вашому даху традиційного середземноморського черепичного вигляду.

Onduline, ондулін, onduvila, ондувіла Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Київ

Піднятись до гори